Банкомат не видав гроші

Mikanna 24 липня 2023, 14:04
22.07.23 о 16.30 банкомат cadn6184 не видав гроші у розмірі 20 000.00 грн, перезавантажився гроші з рахунку були списані. При звернені до служби підтримки Приватбанку так як я не є клієнтом банку та вони не можуть мене авторізувати мені запропановано звернутися до відділення та відкрити рахунок у Приватбанку, що гроші можут повернути тільки клієнту банка. На мою думку це є обмеженням моїх констітуційних прав та свободи вибіру банковських установ, примушенням стати клієнтом банку та використовування технічних засобів (банкомат) заради розширення клієнтської бази. Не раджу цей банк за нав’яздивий сервіс який несправдує очікування. Станом на 24.07.23 на 14.00 так і не отримали відповіді стосовно склавшоїся сітуації. Та невідомо коди мої гроші будуть повернуті.
24 липня 2023, 15:39
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що ви зіткнулися з такою ситуацією. Ми готові посприяти в її вирішенні й надати всі необхідні дані. Для цього вам достатньо звернутися до банку, в якому була відкрита картка, для оскарження операції згідно правил міжнародних платіжних систем (chargeback).

SergeyNina
SergeyNina
24 липня 2023, 20:29
Банк который выпустил вашу карту может только дать запрос об инциденте в приватбанк. Деньги скорее всего вернут на вашу карту вашего банка. По срокам 2−4 недели если нужна инкассация