Банк -шахрай, мошеник, аферюга.

Smerttt 23 липня 2023, 17:02
Моя дружина, звернулася у відділення щоб замінити карту поскільки закінчувався срок дії, менеджер побачила в неї на карті універсальні кошти і давай впаріювати депозити.Коли дружина прийшла додому ми затефонували на гарячу лінію і розповіли що нам ці кошти що на карті на потрібно буде використати в будь-який момент і запитали який депозит на такому випадку підійде. Нам радять депозит стандарт і приват вклад, але акцентують увагу на депозиті стандарт, мотивуючи тим що якщо кошти пролежать хочаб місяць, то вони перерахуються по відсотковий ставці 9%, але виявилось що за умовами договору це буде 0,01%. Ми телефонуємо ще раз і виявляється що це так. ОДИН БАНК, НО ДВА ОРІЗНІ РЕРАТОРИ надають різну консультацію. Ми в такому випадку відкриваємо приват вклад під 2,5% і в нас списує комісію 2500 грн. Виявляється щоб перевести кошти с карти на депозитний рахунок 1% комісії, нам про такі умови не повідомив ні один оператор,і при переказі коштів цю комісію не вибиває так як це відбувається при других операціях де є комісія, тольки коли кошти перебували ми побачили що у нас минус 2500грн, наголошую ми повідомляли нам кошти будуть потрібно в будь-який день і як виявилось при таких умовах нам депозит ні один не підхотить. Ми на наступний день хочемо зв’язатись зоператором, а нас переводять в чат онлайн, а там просто клеять дурня що ми не розуміємо вашого питання, я телефоную з іншого номера, мені кажуть тільки з фінасого номера ми можемо вам допомогти, або пишіть на службу підтримки другого варіанта не має і так мені сказало операторів 5, але ніхто не сказав що я можу поміняти фінансовий номер на другий. Фіксували скарги але кошти по комісії повернути ніхто не повернув. Ми вам 250000 на депозит н 4 місяці будь-ласка, тільки виправте помилку своїх консультантів ні кладіть на 4 і ви відієбите свої 2500грн які втратили за 1 секунду щей заробите. При цьому менеджер у відділенні сказав що такий випадок уже був місяць назад і кошти не повернули і жіночка яка стояла біля каси яка стояла в черзі також сказала що попалася на цю комісію виявляється банк ошукав таким чином багато людей. А тепер питання, за що ми воюємо щоб наших близьких так дурили і розводили на кошти я вернусь через пару місяців у ваш банк зі зброєю в руках, тільки вже з людьми які відгукнуться яких ви ошукали і ви аферюги будете спасати свої шкури, справедливість буде ми за неї боримся і відповідальність також має бути.
23 липня 2023, 18:33
Вітаємо.
Ми дуже засмучені тим, що у вас склалося таке враження.
На етапі оформлення вкладу, при обранні кредитної картки, на екрані відображається інформація:
«Для поповнення доступні лише власні кошти.
Комісія за поповнення з цієї картки становить 1% від суми».

Jokets
Jokets
24 липня 2023, 7:07
Тотальна брехня) бо коли ви відкриваєте вклад та поповнюєте там пише про комісію)