vvvv12 15 липня 2023, 20:28
На мобільний телефон прийшло повідомлення про списання коштів за користування UBER TAXI. Даним таксі я жодного разу не користувалася. Перед цим була спроба покупки на Аliexpress, невдала через відсутність у шахрая СVV кода. Картка знаходиться у мене. Пароль нікому не відомий. Це щось дуже нове!!!
Я передзвонила на гарячу лінію банку 3700, карту заблокували і сформували заявку на повернення коштів.
16 липня 2023, 10:30
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами.
Ми робимо все, що не дати шахраям жодного шансу заволодіти вашими коштами. Ось тут 👇 є декілька простих, та від того не менш корисних правил, як не стати жертвою шахрайства:

SergeyNina
SergeyNina
15 липня 2023, 21:40
Слив данных. Для убера не нужен CVV код и подтверждение в приложении банка вот и используют уязвимость. Да, перевыпуск карты. Да, деньги скорее всего вернут вам
DmytroDnepr
DmytroDnepr
18 липня 2023, 14:45
Не обязательно слив, мог быть подбор. У того же Моно например карты идут крупными сериями с одинаковой датой, зная данные по нескольким легко сгенерировать данные и по другим и с той же партии, разумеется без cvv2, но он тут и не использовался. Думаю у Привата картина в чем-то похожая.
vvvv12
vvvv12
22 липня 2023, 15:46
https://twitter.com/U24_gov_ua/status/1682347767170056192?s=20 — сподіваюся, що мої гроші пішли на благодійність. Оригінальний спосіб благодійності!
Hellraiser
Hellraiser
20 липня 2023, 12:27
О, как интересно.

У приватбанка двойные стандарты. Когда банку было направлено уведомление о несанкционированном списании более 30 тыс. (10 транзакций) при этом аналогично никто не передавал персональные данные, так никто заявку на возврат не подавал !!! А был банальный классический ответ, все транзакции проведены через 3D Secure, поэтому мы ничем помочь не можем.

Банк, который умывает руки от проведения расследований.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Списання коштів вночі через UBER TAXI в іноземній валюті (перуанський новий соль)