Приват не повертає і не зараховує SWIFT

achekmak 10 липня 2023, 0:09
Я працюю на Нідерландську компанію VMS та періодично прошу деяку суму переводити на приват. Крайній SWIFT переказ приват заблокував «за підозрою в обході санкцій». Як виявилось работодавець помилково написав в описі платежу «Краснодар» і щось там ще не зрозуміле. Я надіслав банку і копію контракту і останній розрахунковий лист, що доказують шо кошти мої «кровні». Також банку написав письмове пояснення, що скоріш за все відправник помилився, заповнюючи опис переказу. ВІДМОВИЛИ В ЗАРАХУВАННІ. Попросив компанію ініціювати повернення коштів на їх рахунок. Банк відмовив, ссилаючись на постанову НБУ. В фіналі вважаю себе ошуканим банком, так як ні отримати кошти ні повернути відправнику банк відмовляєтся, хоча всі докази що грощі офіційні, офіційно зароблені мною надав. Що робити і як діяти далі не розумію
10 липня 2023, 9:49
Вітаємо. Приносимо вибачення за затримку. Вказане питання було розглянуте відповідальними спеціалістами, і незабаром з вами буде проведено зворотній зв'язок щодо можливості зарахування вказаного SWIFT переказу.

10 липня 2023, 0:21
Як можна було так помилитись?
Хай компанія тепер за власний кошт виправляє цю помилку.
10 липня 2023, 1:36
Фінансовий менеджер в шоці з привату. Переслала мені їх переписку і «не розумію що з цим робити») Тепер компанія відкриває робітникам martrast акаунти, щоб туди переводити кошти, а не на рідкий банк
10 липня 2023, 7:47
А ми в шоці з цього фінансового менеджера. В них там в Нідерландах досі бухгалтерія ведеться на папірцях чи що? Як можна було вписати Краснодар в призначення ?
10 липня 2023, 8:51
Скоріше за все, фінансовий менеджер — виходець з росії,
от йому навіть на роботі сниться рідна домівка…
10 липня 2023, 3:40
Лол, як взагалі можна (ти паче іноземцю) випадково написати «Краснодар» у призначенні?)) Може ви дійсно намагалися перевести бабки на рашку але не вийшло?
10 липня 2023, 13:28
Типу написав в переказі «краснодар» і грощі полетіли прямиком путіну в бункер))
Jokets
Jokets
10 липня 2023, 7:49
Щось якась дуже прохолодна історія, ви з України, а вам написала Краснодар. ви людей взагалі за дурнів тримаєте так?
Aldruino
Aldruino
10 липня 2023, 8:49
Возможно, автор живет в нп с названием Красно… и менеджер воспользовался автовставкой, не проверив соответствие. Тут уже его косяк, а не банка и, скорее всего, он из своих кровных должен компенсировать недополученные средства.
А возможно, автор держит всех за дураков. Этого мы не узнаем.
10 липня 2023, 13:33
Нет. Жил когдато в Мариуполе.Вообще не созвучные названия. Требовать не стал от компании, так намекнул. Понял что они склоняются к тому что ну «ваш банк ваши проблемы».
10 липня 2023, 8:56
«Банк відмовив, ссилаючись на постанову НБУ.»

От і пишить скаргу на банк в НБУ, бо в постанові НБУ
не прописано право комерційного банку конфісковувати
перекази на свій розсуд…
Банк повинен відправити гроші відправнику переказу…
OkeyDoki
OkeyDoki
11 липня 2023, 14:51
На время военных действий все переводы подпадают под санкции. т. е. после войны получат
10 липня 2023, 13:24
Не знаю яким чином можу вас тримати за дурнів. Маємо те що маємо. Є переказ, який завис у приваті. Про краснодар можу пояснити тільки тим що в компаніі працює багато росіян і можливе автозаповнення форми якесь. хз. Банк сьогодні надіслав повідомлення з вимогою надати додаткові документи. Повторно скинув все, навіть прописку щоб бачили що ніяким краснодаром там і не смердить
10 липня 2023, 16:03
Ібо *** з кацапами працювати ¯\_(ツ)_/¯
10 липня 2023, 17:33
Про краснодар можу пояснити тільки тим що в компаніі працює багато росіян

«нідерландська» фірма кажеш.
10 липня 2023, 18:03
В иностранной компании достаточно и одного россиянина,
чтобы нагадить работающим там украинцам.

Что собственно и было реализовано…

P.S. Эта компания может всего-лишь принадлежать россиянам,
ведь в Европе много компаний с российскими собственниками.
10 липня 2023, 18:43
Эта компания может всего-лишь принадлежать россиянам,
ведь в Европе много компаний с российскими собственниками.

Скоріш за все саме в цьому справа, а не в міфічному слові «Краснодар».
10 липня 2023, 18:44
Я так глубоко не посвящен в структуру компании. но моряков из раиси до и больше. голандосам всеравно кто у них там работает. абы пароходы ходили, возили грузы.
SergeyNina
SergeyNina
11 липня 2023, 0:55
Если не выйдет — жалоба в нбу. Скорее всего дело не в слове Краснодар, а в компании.
11 липня 2023, 6:34
В Краснодаре застрелили командира подводной лодки «Краснодар», с которой запускали «Калибры» по территории Украины.

Сообщается, что 42-летнего капитана 2-го ранга Станислава Ржицкого на утренней пробежке подкараулил неизвестный и выстрелил четыре раза в спину и грудь, после чего скрылся с места происшествия.

P. S. Совпадение?!
11 липня 2023, 11:36
Грохнули через гроші. Як і багатьох інших. Він вже не командир підводного човна, та й в Краснодарі не те що моря — там і порта немає.

З обстрілами Украіни це може бути повʼязано хіба якщо в капітана прокинулась совість і він став казати не те що треба царю. Але я мало вірю в совість у російських нацистів.
11 липня 2023, 19:12
Кстати, и город и лодка и кодовое слово в назначении swift-перевода одно и то же — «Краснодар».

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приват не повертає і не зараховує SWIFT