Незаконне блокування переказів

sansic 6 липня 2023, 19:44
З зарплатної картки цього банку здійснюю оплату за товар по реквізитам на рахунок малого виробника (ФОП) в цьому ж банку (в межах однієї філії). Сума 800 грн. Це зроблено щоб не розраховуватися готівкою. І що — блокування переказу з повідомленням про перевірку на протязі 2 годин. Тобто я повинен на жарюці чекати 2 години поки декому нічим зайнятися.
Посилатися на фінансовий моніторинг не треба, бо цей переказ ніяк не підпадає під моніторинг за нормами ЗУ «Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів …».
Ок. Я зрозумів що вони хочуть позбутися клієнтів. І так — в ішхих більш-менш нормальних банках такої неповаги до клієнтів немає. Навіть в таких же державних Ощаді і Укргазі
6 липня 2023, 20:28
Вітаємо.
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як клієнта Банку. Звернулись до вас у приватні повідомлення для того, щоб уточнити ваш контактний номер телефону та деталі ситуації.

sansic
sansic
6 липня 2023, 20:05
«ваш платіж на суму 800.0 грн не проведено через недостатність інформації про відправника або одержувача.

Щоб наступного разу його було проведено, введіть дату народження особи, яку зазначено в призначенні платежу або в полі «П.І.Б. (повністю)»

Недобанк, у вас працюють хворі? Вести дату народження куди? Дату народження кого? — ФОП, який є вашим клієнтом?
SergeyNina
SergeyNina
6 липня 2023, 23:12
По моему точно больные. Эти данные не нужны при платеже по реквизитам так как они автоматически берутся с учётных записей клиетов
Fantomas2020
Fantomas2020
7 липня 2023, 12:51
Если знаете идентификационный номер (регистрационный номер плательщика налогов), состоящий из 10 цифр получателя, то через сайт: https://ind-kod.org.ua/ можно узнать его дату рождения. Хотя впервые слышу о таком новшестве от ПриватБанка, как требование предоставить данные о дате рождения отправителя или получателя. Такие данные требует предоставить исполнительная служба на должника — физическое лицо при открытии исполнительного производства. У банка эти данные и так должны быть при открытии банковского счёта