ЩИРА та ГЛИБОКА ПОДЯКА співробітнику банка на ім'я Валерія

vadgush 6 липня 2023, 14:53
Виникла ситуція пов’язана з конфліктом інтересів мене, Гушанського Вадима Веніаміновича, як представника за довіреністю своєї матусі Гушанської Галини Миколаївни (пенсіонерки похилого віку — 93 роки) щодо доступу к її аккаунту, з одного боку, та фахівців Приватбанку з іншого. Проблема, на мій погляд, виникла внаслідок вимог внутрішніх посадових інструкцій Приватбанку, що суперечать цілому переліку норм, передбачених Законом України «Про банки та банківську діяльність». Проте співробітник Приватбанку за ім'ям Валерія, зателефонувавши мені на мій мобільний
номер 06.07.2023 р. о 10.18 з номеру телефона
+38(056)736−91−29 змогла шляхом опитування мене, як клієнта банку та представника за довіреністю, відновити доступ до електронного аккаунту моєї матусі. Висловлюючи особисто їй ЩИРУ ПОДЯКУ та РЕСПЕКТ за ПРОФЕСІОНАЛІЗМ та НЕБАЙДУЖІСТЬ переконливо прошу відзначити її як шляхом матеріального заохочення так і морально, відповідним НАКАЗОМ Приватбанку та Міністерству фінансів України. Вважаю, що завдяки саме таким фахівцям з небайдужим ставленням держава Україна спроможна побудувати нове, щасливе майбутнє для своїх громадян.
З повагою, клієнт банку Гушанський Вадим Веніамінович.
6 липня 2023, 17:24
Вітаємо! Щиро вдячні вам за відгук! Ми завжди націлені на вирішення питання клієнтів та працюємо виключно згідно чинного законодавства та норм НБУ.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / ЩИРА та ГЛИБОКА ПОДЯКА співробітнику банка на ім\'я Валерія