Шахраї

Банк придумав історію з нібито підозрілим переказом коштів і заблокував рахунок, порекомендували звернутись у відділення банку, а так як я знаходжусь закордоном я не маю такої можливості. Получається щоб користуватись рахунк я платив роками за кожен місяць, а тепер банк песплатно користується моїми коштами.
5 липня 2023, 10:10
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація і обмеження картки було невчасним. Іноді по рахункам клієнтів може бути проведена спроба операції, котра потребує додаткового підтвердження. Для того, щоб Банку переконатись, що дані ваших рахунків не потрапили до рук шахраїв, в даному випадку, вам достатньо звернутись в наш чат підтримки за посиланням pb.ua/chat для підтвердження вказаної операції.

5 липня 2023, 9:24
Ну будете по каким то делам на Украине — так заскочите в отделении и решите вопрос. Тем более вам подойдёт любое отделение банка

Это если сумма маленька,.

А если сумма большая и необходимо срочно — то можно и специально ради такого случая приехать
5 липня 2023, 13:13
Звертався на pb.ua/chat, дзвонив, ніяк не можуть допомогти. Цікаво чи і далі буде зніматися плата за користування рахунком?
PrivatBankQM
PrivatBankQM
5 липня 2023, 13:18
Будемо вдячні, якщо ви опишете у особистому повідомленні, які саме труднощі виникли під час звернення у чат підтримки Банку.
5 липня 2023, 14:42
Плата за користування рахунком буде зніматись, якщо рахунок заблокований?
5 липня 2023, 13:39
А плата за користування рахунком буде зніматись?
5 липня 2023, 17:13
«А плата за користування рахунком буде зніматись?»

Вы третий раз подряд спрашиваете одно и тоже . У вас с головой все нормально? А обратиться с этим вопросом к банку в личку не судьба ?
5 липня 2023, 17:18
Я знаю відповість на це питання, но хочу що і інші хто читає взнали він імені приват банка. Інакше я б тут взагалі нічого не писав.
5 липня 2023, 17:36
А почему бы вам не приехать в Украину и самому не разобраться в ситуации?.. А заодно и зайти в ТЦК и СП (военкомат). Ведь вполне возможно, что вы подлежите призыву. И вы бы одним своим приездом в Украину и свои проблемы с банком решили бы и Родине бы долг отдали
Но вы вместо этого находитесь по заграницам и ноете как вас Приват обманул)
5 липня 2023, 20:14
Приват банк не вартує щоб на нього тратити час і гроші, хоча грошей я на них потратив. Моя мене розказати людям які є ситуації з цим банком, для себе я вже давно все вирішив. Щодо помогти країні, я із за кордону немало помагаю, а ви я так розумію із фронту пишете по кацапське.
5 липня 2023, 20:16
Моя мета, вибачте
5 липня 2023, 22:39
Я , в отличии от крыс , сбежавших со страны , от военкомата не бегаю . И понимаю , что нельзя покидать свою страну в этот тяжёлое время.Считать себя «патриотом» потому, что говоришь на украинском, но при этом бежать из страны — это да . Так патриотично для «героичных героев» типа вас
5 липня 2023, 23:37
З країни я не біг, я ще до війни працював за кордоном, а гроші пересилав в Україну вливаючи їх економіку і неперестаю пересилати. А в свій час коли я шукав роботу і їхав в Київ, Одесу мені говорили щого ви сюди понаїхали, я був непотрібний країні, а зарас хочете щоб я все покинув все і йшов помагати країні. Хоча я ітак помагаю. А ви, як я зрозумів нена передовій, а ховаєтесь від воєнкома, не бачите різниці яков мовов розмовляти, зато знаєте хто вас має іти захищати.
6 липня 2023, 5:27
З країни я не біг, я ще до війни працював за кордоном,»

Так вы отлично можете сейчас вернуться , и послужите , и проблемы с банком решите. Тем более наше правительство призывало вернуться таких как вы и послужить

«А ви, як я зрозумів нена передовій, «

За меня не переживайте. Я вам уже сказал — у военкомата ко мне вопросов нет, я его с самого начала войны посетил как законопослушный гражданин . Чего о вас не скажешь .

Но вы же считаете, что если вы на этом ресурсе говорите на украинском, то можно и долг свой не выполнять. Вы же и так «патриот»)))) Как у вас просто — надо просто говорить на украинском и этого достаточно, что бы не защищать свою страну)
6 липня 2023, 13:11
На мою думку кількість населення Київа, Харкова, Дніпра, Херсона, Одеси, Херсона, Запоріжжя, Донецька, Сум, є достатня щоб захищати свої міста від вашо друга путіна. Він ваш друг тому що він прийшов помогти «руськоговорящим», тоб вам. Але житилі цих міст получили статус біженця або переселенця і сидят то в Буковелі, то по Львову їздять на дорогих авто слухаючи лепса. Но воювати мають іти хлопці із західної України, бо вони патріотично налаштовані, якось не дуже логічно. Якщо бойові дії будуть за моє місто, за мій край я обовязково приїду і допоможу, бо такі як ви точно не допоможуть. Щодо приват банку, банк міг би покращити сервіс інтернет банку, но йому краще платити таким як ви, що тут відстоювали чесність банку.
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
7 липня 2023, 5:35
Хватит свои меркантильные интересы прикрывать патриотизмом! Другой вопрос -что тебе делать за границей? Там «приват» твои услуги оплачивать не будет! Но есть пример -один «приватовски» клоун находится в Хорватии, пишет о патриотизме, регулярно пишет тут комментарии и наверно не бесплатно.