Банк краде гроші

БОГДАНА Богдана 3 липня 2023, 23:18
01.07.23 року знімала з власної карти 20 000 грн. Під час того, як банкомат відраховув кошти він зненацька вимкнувся. Гроші мені не видав, але з рахунку їх списали. Через деякий час банкомат увімкнувся. На лінії 3700 запропонували залишити заявку на повернення і почекати, як сказали спочатку, 3−5 днів. Виходу не було того так і зробила. Потім звернула увагу, що заявка оператором була оформлена не на зняття 01.07, а на зняття 30.06, яке здійснювалося в іншому банку і було успішним. Передзвонила знов оператору, змінили заявку, сказали, що термін всього одна доба, так як банкомат Приватбанку, але може і 14 якщо знадобиться інкасація банкомату. Так до понеділка ситуація не змінилася НІЯК. В понеділок я вирішила підійти у відділення і уточнити коли я приблизно зможу отримати вкрадені банком власні гроші, але у відповідь від співробітника почула лише те, що я виміщую на ньому своє зло, маніпулюю, кажучи, що кошти потрібні мені на лікарню і погрожую, кажучи, що буду звертатися до правоохоронних органів. І взагалі він ніякого відношення до банкоматів не має. Наразі триває третя доба як банк поцупив у мене значну суму коштів і не хоче повертати. Номер заявки на повернення 27087101. Нікому не рекомендую довіряти свої кошти даному банку, тим більше у такі важкі часи.
4 липня 2023, 9:52
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
4 липня 2023, 19:53
Меня прихватовское жулье ограбило на 4800гр еще в апреле
деньги ни кто не вернул и по сей день