Арешт пенсійного рахунку

Olga5050 1 липня 2023, 13:38
21.06.2023 представником АТ КБ «Приватбанк» у м.Дніпро за дорученням отримана постанова про зняття арешту з пенсійного рахунку. З часу отримання банком постанови минули вже навіть відведені регламентом банку «до 10 днів», передбачені на виконання постанови та розблокування рахунку. Рахунок досі заблокований. Від служби онлай-підтримки банку суцільні обіцянки. Спершу, ніби «вибачте, але ми ще не отримали постанови». Але після надання трекінгового номеру Укрпошти, що підтверджує отримання постанови банком, раптово повідомлення із постановою таки знайшлось. Разом з тим змінились і відмовки представниками онлайн-підтримки банку. Від завтра-післязавтра, до нам потрібно 2 дні, далі 3 дні, далі вже нарешті у нас регламент — «від 3 до 10 днів». Звернення в підтримку банку офіційно зареєстроване ще 23.06.2023. Регламентний термін розгляду звернення заявлений представником банку — до 3 днів. Минув ще 27.06.2023. Разом з тим минули вже і 10 днів, передбачені регламентом банку на розгляд та виконання постанови. На жаль, при всьому небажанні, та у разі продовження ігнорування банком постанови про розблокування мого пенсійного рахунку, буду змушена звертатись за захистом своїх конституційних прав до державних органів: Національного банку України (я контролюючого органу у сфері фінансових та банківських послуг), Служби безпеки України (порушення конституційних прав громадян), омбудсмена Верховної Ради України (зрозуміло, що ВРУ випадково забула передбачити терміни та відповідальність банків у змінах до ЗУ № 3048-IX від 11.04.2023, аое цей недолік варто виправити). Зрештою, у правовій та справедливій (за гарними намірами Президента) державі когось таки має зацікавити яка вигода банків в арешті гарантованих державою пенсійних коштів.
1 липня 2023, 14:34
Вітаємо.
Написали вам в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти, та детальніше розібратись в ситуації.