Жахлива та безвідповідальна компанія LiqPay. Не рекомендую.

31922469 29 червня 2023, 18:47
Я власник інтернет-магазину і співпрацював з цією компанією більше 5 років. Вчора мені надійшло повідомлення на пошту, що мій обліковий запис заблокований, без жодних попереджень — і платіжка на сайті перестала працювати, клієнти не могли оплатити товар.
У повідомленні, яке вони мені надіслали, був список заборонених товарів — я його перевірив там мого товару не було у переліку, після прохання активувати мою платіжку на сайті — вони додали мій товар до заборонених останнім пунктом. Ось як вони працюють. Не рекомендую до співпраці, вас можуть вимкнути будь-якої миті без попередження. Використовуйте аналоги: interkassa, fondy або wayforpay
29 червня 2023, 19:18
Вітаємо.
На жаль, вказаних у публікації даних недостатньо, щоб ідентифікувати вас, як власника мерчанту, та розібратись в ситуації. В той же час, у нас є ряд зобов´язань перед регуляторами (платіжні системи, НБУ і т.д.) при перевірці мерчантів, моніторингу мерчантів та процесуванні транзакцій. У разі виникнення додаткових питань, ми завжди поруч і готові прийти на допомогу.

29 червня 2023, 18:50
Просто так не блокируют — шо там продавал интернет магазин, как в последнее время с актуальностью?
31922469
31922469
30 червня 2023, 0:04
Рекламу в соц сетях продавал, просто так заблокировали без предупреждения и на ходу добавили запрет на продажу рекламы в свои правила.
30 червня 2023, 6:45
Рекламу мошенников в соц-сетях? С кукушкой не дружим, про модерацию не вкурсе?
Я этого *** уже на смотрелся, как вы умудряетесь в своих каналах мошенников рекламировать, более умные видно вычислили падлу, и кислород перекрыли!
Или типо я не я и хата не моя?
100% за делишки забанили! Все правильно сделали!
Будем гадов давить, которые мошенников рекламируют!
30 червня 2023, 6:52
Это на самом деле позитивный отзыв!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Жахлива та безвідповідальна компанія LiqPay. Не рекомендую.