Проблема з безпекою в приват банку

YSV1 25 червня 2023, 22:55
У мене з картки списали 46$,і потім відразу14,95 і довелося карту заблокувати і після блокування ще приходили в телеграм повідомлення, як намагаються зняти не було запиту про підтвердження. Жодних спроб при цьому підтвердити оплату, жодних спроб на авторизацію від Приватбанк не було не в приват 24 не в смс, не дзвінка, тупо знімали гроші як хотіли не банк, а дирява банка,. Звернувся оператору як голд клуб сказали не чого не можемо чекайте перевіряти напишіть заяву кіберполіцію, а не що їх намагалися знімати навіть після блокування карти. А у мене ще й приват бізнес, я так дивлюсь потрібно йти в інший банк. Там де цінують клієнтів та безпеку.
26 червня 2023, 10:07
Вітаємо.
Оплата в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати не тільки з необережності, а й більш витонченими методами (наприклад, камери спостереження на касах магазину і недобросовісні охоронці, ненадійні сайти тощо). У випадку, якщо при вказаному платежі не був введений 3D-secure пароль (смс на ваш номер телефону) — шанси оскаржити дану операцію і повернути кошти розцінюються, як високі. Однак хочемо звернути увагу на те, що розгляд подібних справ строго регламентовано правилами платіжних систем і, дійсно, може зайняти від 45 до 120 днів. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:

SergeyNina
SergeyNina
26 червня 2023, 0:33
Уважаемый банк. Введите такие настройки : 1. Полная блокировка оплат в интернете. 2. Запрет оплаты без 3ds. 3. Интернет лимиты работающие на все оплаты на любом сайте которые реально работают, а не как сейчас. 4. Запрет оплаты заграницей, карта работает только в Украине. Все, этих проблем не будет вообще. Этих функций не хватает для безопасности. У других банков это уже есть.

USD 39.4 40

USD 39.4 40