Телефонують неповнолітній дитині, вимагають документи!

SPanfilova 24 червня 2023, 10:53
Сьогодні 24.06.23, в суботу, моєму 14-літньому сину телефонували працівники банку, щоб оновити дані!!! Я відкрила йому картку «джуніор», якою він майже не користується. Десь 2 місяці тому заходила в відділення змінювала картки і спитала, що ще їм треба, які документи. Мені сказали, що все добре, нічого не треба. Тепер дзвонять моїй дитині і требують паспорт, якого в нього немає!!! Коли я написала в підтримку, то мені відповіли, що все законно і так має бути, бо він є клієнтом банку, також в 14 років дитина вже має мати паспорт🤷🏻‍♀️ Що далі? Далі ви зробите пропозицію відкриття кредитного ліміту??? Ну бо ж він є клієнтом банку🤦🏽‍♀️ Скажіть, хто має право сказати неповнолітній дитині, яка не несе фінансової відповідальності нести в якусь установу свої документи??? Можуть звернутись до батьків дитини! І ніхто там не несе ніякої відповідальності за такі дії
24 червня 2023, 12:07
Вітаємо. Постановою Правління Національного Банку України №65 від 19.05.2020 року наголошено, що дитина є повноцінним клієнтом банку, тому в її анкеті має бути відповідна інформація, як і у дорослого(враховуючи документ, ідентифікуючий її особу). Для уникнення можливого обмеження рахунку Банком заздалегідь проводиться інформування клієнтів про необхідність надання документів.
Окремо зауважимо, що оформити картку Універсальну можна з 16 років, а користуватись кредитним лімітом на ній — лише з 18 років.

24 червня 2023, 17:13
Кредитный лимит только с 18 лет. Внутренний паспорт с 14 лет как и ид код. Оформите паспорт своему ребёнку. Я помню как более 13 лет назад оформил свою первую карту в Приватбанке и это был очень большой незабываемый опыт. Пусть ребёнок учится управлять финансами и пользоваться картой. Это нормально
24 червня 2023, 17:16
С 14 лет можно стать полноценным клиентом банка с паспортом, но без кредитного лимита . В некоторых странах с этого возраста уже работают.
Lana30
Lana30
26 червня 2023, 10:54
У крестницы 4 года карта Юниор и кредитный лимит там 300 грн. Ей сейчас 17 лет.
Jokets
Jokets
24 червня 2023, 23:24
Так, а що страшного відбулося то? Правильно нічого, лише хтось переляканий з мухи робить слона
Barsel
Barsel
26 червня 2023, 13:48
Https://minfin.com.ua/users/Jokets/ А зло знов гидоту пише

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Телефонують неповнолітній дитині, вимагають документи!