Найгірший банк України — на помийку!!!

niklausxx 23 червня 2023, 11:59
Трапилася оказія — виконавча служба наклала арешт на рахунки (не встиг вчасно оплатити штраф, з ким не буває). Причому, в постанові було ЧІТКО ПРОПИСАНО, що арешт накладається в межах певної КОНКРЕТНОЇ суми. За логікою речей і зі слів державного виконавця — все, що перевищує вказану суму — арештові не підлягає, і може вільно використовуватись. Але — не для *** співробітників «Приватбанку» — ні особистий візит у відділення банку, ні дзвінок на гарячу лінію, ні лист в службу підтримки цього ***банку результату не дали. Їхні аргументи: в постанові написано, що «арешт накладено на всі рахунки», а той факт, що в продовженні цієї фрази далі йде: «в межах такої-то суми» — для них пусте місце! І це в той час, коли в листі іншого банку — «Монобанку», було чітко вказано, що арешт накладається в межах КОНКРЕТНОЇ суми, все інше — може вільно використовуватись! НІКОМУ НЕ РАДЖУ звязуватись із цим галімим банком!
23 червня 2023, 13:59
Вітаємо. Приносимо вибачення за отримані незручності. Наразі арешт встановлено на суму, вказану виконавцем у відповідній постанові. Кошти понад вказаної суми можна використовувати.

23 червня 2023, 12:31
Деньги на карточных счетах есть,
а вот с памятью проблемы…

Как вариант, в следующий раз будешь
не забывать оплачивать свои штрафы…

niklausxx
niklausxx
23 червня 2023, 13:00
Ти за свою пам’ять турбуйся — так буде краще! А описаної проблеми могло не бути, якби не твердолобість працівників «Приватбанку». І, будь ласка, — вивчи МОВУ країни, в якій живеш, бо мені твій «язик» ОСТОГИДЛИЙ!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Найгірший банк України — на помийку!!!