Лояльність 0

Bruska 22 червня 2023, 11:11
Відкрив депозит у валюті, помилився з терміном, ВІДРАЗУ звернувся в банк з проханням допомогти і перевести депозит на інший термін, на що тикнули в морду правилами і все, так провтик повністю мій, але в подібній ситуації інший банк пішов на зустріч, а Приват відмовляється допомогти.
22 червня 2023, 14:03
Вітаємо.
Анулювати договір можна в день відкриття шляхом розірвання вкладу, якщо вклад відкритий з картки — операція анулювання договору проводиться як стандартне розірвання депозиту. Кошти повертаються тільки на ту ж картку, з якої відкрито депозит.

Можливість анулювати договір в день відкриття відсутня:
— з розірваного депозиту, поточного рахунку, рахунку 'До запитання';
— з варіантом внесення коштів 'готівкою';
— за строковими вкладами, які відкриті через кнопку 'Переоформити депозит';
— з варіантом внесення з ПриватВкладу.

22 червня 2023, 12:29
Чим допомогти? Немає такого поміняти депозит, ви коли відкриваєте читаєте що на екрані пише. До чого ваш відгук і оцінка банку, якщо ви самі помилилися
22 червня 2023, 12:36
Так прочитайте ще раз мій відгук, інший банк пішов на зустріч і ЗАКРИВ депозит який ніби як неможливо закрити технічно і приват відмовився, в цьому є полягається відгук, що банк не хоче бути лояльним, в цьому і вся суть.
MykolaA
MykolaA
22 червня 2023, 12:54
«інший банк пішов на зустріч» — то дайте назву цього банку, щоб кожен міг преконатися що це правда.
22 червня 2023, 14:24
Я не хочу його анулювати, хотів змінити термін, з перспективою його подовження у вашому банку, але. В таких дрібницях і заключається лояльність банку до свого клієнта, це не проценти які я прошу відмінити, я для себе висновки зробив.
23 червня 2023, 16:48
Висновок лише один — очі відкривайте та читайте що вам на екрані пише. Під час відкриття депозиту у вас на кожному кроці обговорюється його деталі вкладу