Банкомат не видав кошти

Marina Kovalenko 21 червня 2023, 19:40
Сьогодні, 21.06.2023 о 12:59 знімала готівку в банкоматі. З рахунку кошти списалися, але банкомат вимкнувся, гроші не видав! На 3700 залишена заявка № 27034673. Термін розгляду заявки 14 днів. Кошти були потрібні сьогодні на оплату лікарських послуг, чому я мушу чекати аж 14 днів? Це мої власні кошти, я не можу ними скористатися з вини банку.
Крім того, на банкоматі вулиця Засумська, 10, Суми, Сумська область не зчитується QR-код. Неможливо зняти кошти без картки за допомогою додатку. Замініть, нарешті, подряпане скло
21 червня 2023, 20:10
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності, що виникли. Для ухвалення рішення за заявкою нам необхідно отримати звіт щодо залишку коштів у пристрої, інкасувати його. Ми дуже стараємося встигнути надати відповідь в обіцяний вам термін.

Marina Kovalenko
Marina Kovalenko
21 червня 2023, 20:57
А якщо той банкомат увімкнувся через якийсь час, коли я вже пішла і видав готівку? Чи мені треба було чатувати біля нього «обіцяний мені термін»? тобто 14 днів! Якщо я знімала 4000 грн то це означало, що вони мені були потрібні саме тоді, коли знімала! Це не просто незручності, це знущання над клієнтами за їх власні кошти. Повністю зруйнували мені плани і запис до лікаря!