Виганяють кліентів

ankrem 21 червня 2023, 17:48
Кременчук (Свободи 19) систематично виганяють чекати в черзі за межі відділення. Ну якщо бути точним в вузький коридор який з'єднує вхід і єдиний зал цього відділення. Сьогодні в ньому було вище 30 градусів, в прохолодну погоду відповідно там також не комфортно.
І особисто завідуюча відділення Оксана Іванівна також не цурається це робити. Мотивують то спочатку що по камерам дивляться і їх сварять. То міфічна конфіденційність. Ну зробіть окремі кабінети від касового залу і буде вам конфіденційність. Може варто погуглити що таке опенспейс?
А після цього ще й не було валюти, за якою я по запису прийшов. Ну точніше була, але стара і затерта. Яку потім ніхто не візьме.
Сервіс покинув відділеня.
21 червня 2023, 19:16
Вітаємо.
Приносимо вам свої вибачення за доставлені незручності.
Ми додали інформацію стосовно завантаженості відділень. Збираючись відвідати банк, можна перевірити, чи не доведеться вам стояти в черзі.
За посиланням https://privatbank.ua/map обирайте потрібну локацію, переходьте на вкладку «Завантаженість відділення» та плануйте свій час.

rusgl
rusgl
21 червня 2023, 18:05
>> але стара і затерта
Ну, що напихало населення свого часу в термінали те і пропонують…
21 червня 2023, 18:12
Мене їх проблеми не обходять. То у вільний продаж можна пускати.
21 червня 2023, 19:06
Так может там помещение небольшое? Так тогда даже по элементарным санитарным нормам нельзя отделение битком набитым держать. Так, что заведующая в таком случае права.

П. С. Кстати, сегодня в Кременчуге не было температуры больше 30 градусов. Сегодняшний максимум 25 градусов.

Так что вы, автор, откровенно наврали про 30 градусов жары!!!

Ну а вообще, как по мне, лучше ожидать свою очередь на улице при комфортных 25 градусах, чем в битком набитом помещении.
21 червня 2023, 22:14
Приміщення там метрів 80 +/-, можливо навіть більше.
А ви сьогодні на відкритому сонці заміряли 25 чи в затінку ? Бо перед входом дерев не має і лише сонце. Може вам і по кайфу так чекати, я до іншого звик.
22 червня 2023, 0:10
Вы знаете, если поставить большое увеличительное стекло на солнце и стать под его лучи — так и все 100 градусов будет. Но в Кременчуге все-таки, было только 25 градусов , а не «больше 30», как вы наврали
22 червня 2023, 8:39
Шановний, відділення має величезну площу. Черга складалась з 5 осіб. Можу надати підтверджуюче фото. Жодної необхідності виганяти людей не було. По відчуттям було якраз 30, а якщо ви сидите десь в комірці банку і під кондером комфортно, то я за вас дуже рад.