Затягування розблокування рахунку

julsy 19 червня 2023, 16:13
09.06.2023 р. державним виконавцем було винесено постанову про визначення рахунку для 13400 грн.
Цю постанову надіслано Укрпоштою до ПриватБанку 09.06.2023.
Сьогодні звернулась до чату банку з запитанням чі отримав банк постанову, відповідь була, що ні. Позвонила до виконавця він перевірив і надав відповідь, що банк отримав постанову 14.06. Знову написала в чат, вони заперечують отримання постанови і просять трек код листа. Знову звязалась з виконавцем, він дав трек код.
За трек-кодом листа я з’ясувала, що постанову банк отримав ще 14.06.2023 р.
Надіслала в чат підтримки і фото трек-кода — тоді банк «побачив», що лист з постановою отримано! Спеціаліст чату саазав, що постанову будуть розглядати 10 днів з моменту реєстрації 15.06. То спочатку її не було, тепер знайшлася, і ще 10 днів банк буде вивчати один листок інформації. Скажіть де вказано, що постанова повинна розглядатись 10 днів? На блокування постанову 10 днів не розглядали, за 15 хвилин заблокували, а щоб розблокувати затягують час.
19 червня 2023, 18:31
Вітаємо. Нам дуже прикро, що виникла така ситуація. Ми завжди намагаємось вирішити питання клієнта якомога швидше та якісніше.
Слід зазначити, що згідно чинного законодавства не встановлено жодних регламентів щодо виконання банком судових рішень та постанов від виконавчих служб.
Також зауважимо, що вказаний вами документ, котрий було нещодавно отримано Банком, не є постановою про зняття арешту або про визначення поточного рахунку у банку для здійснення видаткових операцій. В даному випадку необхідно звернутись до виконавця за для уточнення змісту наданої постанови.

Arrow186
Arrow186
19 червня 2023, 17:39
Не косяч і не будеш мати проблем
Andriydp
Andriydp
20 червня 2023, 12:38
Не говори глупостей. Арест счетов из-за долгов по коммуналке за квартиру которая была продана 4года (без долгов!). Никто не разбирался кто собственник и с какого момента долг… Проблема может прилететь на ровном месте, откуда вообще не ждал.