Продовжують списувати кошти в 0, після зупинення провадження

Marinavoit 15 червня 2023, 23:36
12 травня по виконавчому провадженню арештували рахунок. 18 травня провадження було зупинено і в той же день був знятий арешт. Сьогодні 15.06.2023 року з рахунком списано всі кошти в 0 з приміткою, що це по виконавчому провадженню. Я подзвонив виконавцю, виконавець сказав, що такого не може бути адже провадження зупинено. Перевіривши Дію і єдиний реєстр боржників і переконавшись, що більше ніяких проваджень немає, я написав в підтримку пртват24. Оператор відповів мені, що кошти знятті за провадження (номер). Я сказав, що воно зупинене і звичайно банк про це був повідомлений. Оператор сказав, що це зробив державний виконавець (хоча був привпатний, насправді), зробивши запит на зняття коштів від 17.05.2023. На моє питання звідки взявся державний виконавець Оператор відповіді не надав. Також на зауваження, що 18 травня провадження вже було зупинено, він сказав, що банк неможе не виконати запит двс і більше нічим допомогти не може. Питання: 1.звідки взялася двс і чому про неї відомо тільки вашому оператору? 2. Куди, насправді, банк зняв кошти, якщо провадження було зупинено 18.05.2023, про що банк був повідомлений? Чому приватний виконавець, який і відкривав, і зупиняв провадження не знає куди пішли гроші? Як Ви можете вирішити цю ситуацію? Як так взагалі вийшло? При тому, що зняли кошти з картки для заробітної плати військовослужбовця, на якій були кошти для заправки машин, щоб їхати на позиції. Приват банк, ви це будете пояснювати якимось логічним чином, без вигадок про двс, якої і в помині, насправді, немає?
16 червня 2023, 10:28
Вітаємо. Законом скасовано дозвіл на можливість користування коштами до 100 тис. грн. по арештованим рахункам, який було тимчасово встановлено з березня 2022 року. Банк можемо зняти встановлене обмеження лише коли отримає документ від виконавчої служби про зняття арешту.
Окремо зазначимо, що у випадку надходження платіжної вимоги від виконавця Банк, відповідно до чинного законодавства, зобов'язаний її виконати. Рекомендуємо звернутись до виконавця для уточнення причин надсилання платіжної вимоги до Банку.

16 червня 2023, 8:06
Наскільки же далекі люди то жах, банк сам просто так кошти НЕ може переказати виконавцю лише за офіційним листом запитом, отже відповідні питання рушайте з виконавцем. Те що справу закрито добре, але відповідний лист чи був отриманий банком? Просто якщо постанови про закриття у банка немає то які до нього питання?
16 червня 2023, 8:49
Перечитайте, будь ласка, допис УВАЖНО, а потім пирскайте ядом.
16 червня 2023, 8:55
Там написано чітко і ясно, що банк був повідомлений, на основі цього і зняв арешт. І питання були конкретні, а ви відповідаєте як оператор банку
18 червня 2023, 17:34
Банк був повідомлений про відміну обмеження, але чи був лист з відмовою щодо перерахунку грошей? Чому я не здивований що у вас був арешт.
16 червня 2023, 10:41
Перечитайте, будь ласка, уважно. Там ясно написано, що це все було зроблено. Надайте відповідь , прочитавши УВАЖНО і по пунктам. Ваша відповідь не відповідає запиту
AlionaL
AlionaL
17 червня 2023, 7:00
Там відповідає бот, який реагує на якісь слова і видає підготовлену відповідь. Тому очікувати на адекватну відповідь не варто. Хоча у відділеннях чи на гарячій лінії теж не варто.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Продовжують списувати кошти в 0, після зупинення провадження