ПриватБанк краде гроші

Юлі Тягла 14 червня 2023, 22:02
Доброго вечора. Декілька років маю карту універсальну, раніше постійно нею користувалася. Останній час не користувалися, зайшла одного дня в в додаток і виявила, що з карти зняті через PoS-термінал в іншому місті, в якому не була декілька років, кошти в розмірі 6500грн. відразу зателефонувала в підтримку, зафіксували шахрайство, і співробітник повідомив що будуть роздягати.
Я звичайно, ще подала заявку в поліцію, про цей випадок. Коли зверталась в банк за випискою для того щоб подати заяву в поліцію, довелось заплатити 100 грн за аркуш з випискою з рахунку. Через два тижні подзвонили з банку і вимагали повернути кошти, на зауваження стосовно того що кошти були вкрадені з карти, відповіли що є вже рішення що банк кошти не поверне.
15 червня 2023, 9:39
Вітаємо!
Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки. Оплата в наземних торгових точках проводиться з присутністю картки або безконтактно через телефон з прив'язаною до гаманця карткою, що також вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, для чого розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
За вашим зверненням були сформовані запити на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи. Регламент розгляду такої заявки становить до 120 днів з моменту її реєстрації. Ці терміни строго встановлені платіжною системою, щоб у всіх сторін оскарження був час зібрати потрібні документи. Зі свого боку ми зробимо все можливе, щоб допомогти у вирішенні питання. Окремо зазначимо, що у випадку підтвердження факту шахрайства та повернення коштів за вказаною операцією, рішення щодо сплати відсотків по заборгованості може бути переглянуто.

zig4free
zig4free
15 червня 2023, 13:24
Бесполезная отписка бота-офпреда, после инцидентов снятия налички за границей с ключ карты — которой ни когда не пользовались, доверять банку нельзя.
SergeyNina
SergeyNina
15 червня 2023, 18:43
У вас минимум дублировали карту или как-то оплатили смартфоном вашей картой непонятно как её дублировав . Это сделать фактически нереально, похоже на слив данных как было у аваля.
Юлі Тягла
Юлі Тягла
16 червня 2023, 19:52
Не розглянувши заявку, співробітники банку телефонують і погрожуючи вимагають повернути відсотки, або вкрадені гроші, не розглянувши заяву.