Арешт рахунків. Скільки ще буде тривати це знущання?

olga2023 13 червня 2023, 10:51
26.05.2023 Приватбанк арештовує всі рахунки, на підставі неправомірних дій державного виконавця, державний виконавець замість того щоб закрити провадження, яке відкрито з порушеннями, ще в 2020р., по ньому накладає арешт під час Війни, а все тому що це постанова на стягнення виконавчого збору, хоча виконавчий збір стягується з суми стягнутого, а вони нічого не стягнули на користь Стягувача, ні одної гривні, а виконавчий лист згідно ухвали суду не підлягає виконанню, але всерівно відправляє тебе до суду. Знаючи що судове оскарження може зайняти роки. Видає постанову про визначення одного рахунку для здійснення видаткових операцій в сумі 13400 грн. А Приватбанк в свою чергу, робить все, щоб цього не відбулось, як арештувати так 15 хвилин, і все заарештовано, а як зняти заборону пускають тебе по кругу, зняття тільки через паперову форму, 19 днів бездіяльності, писала, дзвонила толку нуль. Одна відповідь на все звертайтесь до виконавця. Питання як я можу боротись, якщо мене з двома малолітніми дітьми залишили без коштів до існування під час ВІЙНИ, я немаю чим годувати своїх дітей. Щоб звернутися до суду потрібні кошти на судовий збір, адвокату. Де їх взяти, якщо все що було заарештовано. Весь світ допомогає, а тут знищують свої з середини. На питання чим годувати дітей Державний виконавець, як представник цієї держави відповіла, що їй всерівно, і навіть якщо мої діти стануть сиротами. За що воюють мої брати на фронті? Я не залишила країну, я продовжую в ній жити, працювати, сплачувати податки, але при цьому залишаюсь без прав. Навіщо таке життя, у мене немає більше сил. Приватбанк як був шарашкиною конторою, так і залишається, тільки кредити свої нав’язувати можуть, яких ніхто у них не просить.
13 червня 2023, 11:37
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з такою ситуацією.
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства. На законодавчому рівні було скасовано дозвіл на можливість користування коштами до 100 тис. грн. по арештованим рахункам, який було тимчасово встановлено з березня 2022 року.
В ситуації, коли по клієнту банк має виконавче провадження про накладення арешту ми маємо обмежити рахунки. Якщо арешт було знято, але до банку не надійшов відповідний документ про це — ми не маємо змоги зняти арешт без відповідної постанови, надісланої виконавцем. Після отримання постанови обмеження знімається.

14 червня 2023, 6:32
А в чому винен ПриватБанк? В тому що він як раз таки дотримався вимог законодавства та опрацював постанову? Геніальна логіка) всі проблеми у вас через виконавця тож на нього жалійтесь. Будь який інший банк за отриманню постановою буде ставити обмеження, бо це не прихоть банку, а чітка вимога до нього. Банк не спілка вам захисту ваших прав в тому подібного, всі свої питання як доросла людина вирішуйте САМІ
14 червня 2023, 11:15
Якщо б ви уважно читали перед тим як надавати свої коментарі, то зрозуміли, що питання до банку полягає в тому що банк 15 днів назад отримав постанову про визначення рахунку, що підтверджено укрпоштою, але досі нічого не розблокував. Чому? Чому так довго? Хіба це не знущання? Чому така безвідповідальність працівників Банку? І взагалі, я у вас нічого не просила і не запитувала. Я САМА вирішую свої проблеми. Я хочу щоб люди замислились чи варто працювати з Приватбанком. Ця ситуація не поодинока, нажаль. Чому держава дозволяє собі поводитись так зі своїми громадянами під час надскладного періоду, під час ВІЙНИ?! Якщо будуть такі умови наші люди з закордону ніколи не повернуться.
15 червня 2023, 4:25
Повірте, багато хто не повернеться в Україну в принципі, бо простіше сидіти на шиї за кордоном одночасно у двох держав ніж працювати та щось робити.
15 червня 2023, 10:45
Не смішіть, ті знайомі і родичі, які виїхали, вже давно працюють за кордоном, діти навчаються, і від України нічого не отримують. І на питання чи повернуться? Тверда відповідь ні! Тому що ми не потрібні своїй країні. А що отримують такі як я, що залишились, знущання та приниження, безправність. І кажуть в країні війна, так війна, і ті люди які не залишили країну, працюють, сплачують податки, допомагають армії, ВПО чим можуть, ми потребуємо допомоги, а якщо ви не можете допомогти, то хоча б не заважайте. Але ж ні олігархічні інтереси у нас завжди на першому місці, а для простих людей арешти соціальних, зарплатних рахунків, підвищення цін, тарифів, штрафів, без підвищення заробітних плат, пенсій. Вони вже визнають, що якщо виїдуть ще більше працездатних, пенсіонерам не буде чим платити пенсії, але це схоже мало кого хвилює.
16 червня 2023, 8:16
Безмежно радий що вони не повернуться назад бо з ваших же слів ці люди не зацікавлені в тому аби відбудовувати країну та боротися за всі права, цінності свої в ній, щоб змінити життя в кращий бік. Ви залишилися і багато також інших хто не покинув країну і те що держава не допомагає їм це взагалі окреме питання в плані справедливості
Руслан Новиков
Руслан Новиков
17 червня 2023, 11:53
Прихват банк-исполнительная служба- это все звенья государственной преступной системы

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Арешт рахунків. Скільки ще буде тривати це знущання?