Юристи в привату це дно

Oleg Frolenko 9 червня 2023, 11:33
Відділення за адресою: Ужгород, пл. Корятовича, 27
Мав колись кредит в привату за який невчасно сплатив. Все за схемою, суд, виконавча, закриття впровадження. Я не буду акцентувати на тому, що сумма заборгованості на момент винесення рішення суду була значно зменшена, а на мормент відкриття/закриття впровадження в 2019 році взагалі відсутня і я активно користувався рахунком і взагалі закрив кредит — на що отримав БУМАГУ.
Так ось у 2022 році юридичний відділ приватбанку знову подає у виконавчу на відшкодування коштів!!! при відсутності заборгованості!
Більше того вже у травні 2023 коли я передзвонив юристу приватбанку почув щось на кшалт «о… дійсно заборгованості немає, я просто не перевірив!!!»
Я вирішив не розбиратися, а сплатити виконавчий збір для швидкого разблокування рахунку у приватбанку /взагалі цікаво як можно заблокувати рахунок по якому є уявний борг для погашення боргу/ для чого перевів гроші на рахунок і надав повідомив про це виконавця для списання виконавчого збору.
Тобто я маю скаргу на дії /бездіяльність/ юристів приватбанку і на затримку в сплаті платежа виконавчій службі зі сторони приватбанку. Взагалі якесь дно.
Мені досі не вкладаєтся в голові як можно блокувати рахунок по якому є уявний борг і не звернути уваги на те що боргу дефакто немає/це до юристів приватбанку що не перевірили стан рахунку/
9 червня 2023, 13:44
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з такою ситуацією.
Банк діє виключно в рамках чинного законодавства. На законодавчому рівні було скасовано дозвіл на можливість користування коштами до 100 тис. грн. по арештованим рахункам, який було тимчасово встановлено з березня 2022 року.
В ситуації, коли по клієнту банк має виконавче провадження про накладення арешту ми маємо обмежити рахунки. Якщо арешт було знято, але до банку не надійшов відповідний документ про це — ми не маємо змоги зняти арешт без відповідної постанови, надісланої виконавцем. Після отримання постанови обмеження знімається.

Oleg Frolenko
Oleg Frolenko
9 червня 2023, 13:50
Типово приватівська відповідь ні про що!
Повторюю, чому юристи привата вимагають повернення неіснуючого боргу через виконавчу службу. Боргу немає 3 2019 року — повернення вимагають у 2022 році
GrugoriyHoland
GrugoriyHoland
10 червня 2023, 6:37
Это не «дно»! Дно, это когда юристы «привата» подают в Суд документы на русском языке, а после Решения Суда почти 10 месяцев морозятся, и не выполняют решение Суда, при этом звонят ночью с тф службы безопасности с угрозами. Дно это когда на три запроса следователя полиции, приват не дал ответа! Вот это дно!