Банк завдає величезних збитків бізнесу, який ледь-виживає у війну! Ганьба!

okhotenko 2 червня 2023, 11:22
ПриватБанк — розірвав зі мною ділові відносини в односторонньому порядку через те, що не змогли актуалізувати дані про мене — я був на лікуванні закордоном, що документально підтверджується (що само по собі вже суперечить положенням законодавства — про що свідчить судова практика). Я не став нічого доводити — раз банку не потрібні клієнти — піду до іншого банку. Заморожені на рахунках кошти банк віддавав близько 1 місяця і з численними переписками та заявами і відвідуваннями відділень, чим також нашкодив бізнесу, який платить податки (переписка збереглася).

Найгірше почалося згодом. Я відкрив рахунок ФОП в іншому банку. Почав працювати та приймати платежі на рахунок. І от — виявляється — що жоден клієнт ПриватБанку не може надсилати мені оплату (на рахунок в сторонньому банку) — ПриватБанк їм пише: «На жаль, здійснити прийом платежів на адресу даної компанії у нашому Банку неможливо. Змушені Вам відмовити в здійсненні даного платежу!». ПриватБанк заблокував таку можливість по коду ІПН. Це охоплюється положеннями законодавства про перешкоджання законній підприємницькій діяльності та псування ділової репутації! Шановні працівники банку мабуть прокоментують цей відгук словами «Банк у своїй діяльності керується законами і …». Але не наведе жодної статті, яка б обгрунтовувала таке свавілля та беззаконня.

Дану ситуацію вважаю за необхідне опублікувати на цьому сайті та залучити блогерів, щоб вберегти як можна більшу кількість людей від вибору цього свавільного банку-шкідника!
2 червня 2023, 13:27
Вітаємо.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк завдає величезних збитків бізнесу, який ледь-виживає у війну! Ганьба!