Зависли гроші в liqpay

mikhaj2008 1 червня 2023, 9:46
Зробив замовлення в інтернет-магазині, передоплата — через liqpay. Гроші з картки зняли, в магазин — не надійшли. Звернення на гарячу лінію — тривале сплікування з роботом (розмова «сліпого з глухим»). Після вдалої спроби з'єднання з оператором та тривалого очікування на лінії повідомили, що інтернет магазин не пройшов якусь перевірку, яка може тривати до 180 днів і весь цей час мої кошти будуть «висіти» (В інтернет магазині перший раз чують про якусь перевірку). На моє запитання — чому знімали мої кошти з картки, якщо магазин у вас під підозрою, зрозумілою відповіді не отримав (посилаються на внутрішні регламенти). Порадили відкликати операцію. Після заявки про відкликання прийшло повідомлення, що сторк розгляду 45−120 днів, пояснення: «Банк, в якому проходила операція, зобов’язаний буде відповісти на наш запит. Зазвичай це відбувається за 42−120 днів». Тобто Приватбанк буде відповідати сам собі на свій же запит протягом півтора — три місяці. І весь цей час мої кошти будуть мені недоступні. Дуже яскрава ілюстрація тези на сайті системи — «Система LiqPay — це платіжний сервіс Банку, призначений для спрощення проведення розрахунків між фізичними особами, юридичними особами та/або фізичними особами-підприємцями в мережі Інтернет». Спростили, далі нікуди. Багато років користувався послугами Приват, особливих проблем не було. Ця ситуація заставляє задуматись.
1 червня 2023, 10:35
Вітаємо.
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та детальніше розібратись в ситуації.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
1 червня 2023, 18:21
Прихват банк придумал новую схему отжима денег через liqpay
SergeyNina
SergeyNina
2 червня 2023, 0:56
Прошлым летом я покупал освещение для склада. Тоже самое было только ещё лучше — два раза списались деньги, но не дошли на счёт юр лица. В общем склад был адекватный и через суппорт привата провели платёж вручную . Правда два раза, но ничего теперь на пять лет обеспечен прожекторами.

USD 40.4 41

USD 40.4 41