При оплаті за проїзд — можуть робити списання декілька разів

ARAFF 29 травня 2023, 21:13
Сплата проїзду проведена з помилкою. І вікно сплати пропало, повернулося на головний якран вибору карт. Була зроблена спроба сплатит вдруге. З«яволося віконце сплати, та кнопка — закомпостувати. Пізніше було виявлено, що перший раз банк зняв кошти за проїзд за некомпостований білет. Тобто неправомірно, та в результаті того, що плата не залежить від того — закомпостований білет чи ні, все одно плату знімуть та не повернуть!
Банком повинна списуватися реальна плата за проїзд. Не дивлячись на те, що закомпостовано не було зроблено — банк незаконно проводить списання. Повернення коштів неможливе! Не рекомендую користуватися цим банком- при сплаті проїзду.
Банку взагалі не важно — проїхав ти, отримав послугу чи ні. Але сплату з тебе завжди знімуть. Обман про час дії квитка — спочатку один спеціаліст сказав що білет діє 15 діб. А коли виявилося що вже не діє — сказали, що дія його 60 хвилин. Скажіть охламони, якщо шлях займає 1 годину 30 хвилин, а білет діє 60 хвилин, це по вашому теж нормально?
Не користуйтеся цим банком, або робіть це лише за крайньою необхідністю.
30 травня 2023, 11:25
Вітаємо. Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити контактний номер телефону та деталі ситуації.

okhotenko
okhotenko
31 травня 2023, 10:57
Вам ще пощастило — могли на Вас відкрити і кредитну лінію під 80% річних без Вашого відома. Банк — шахрай!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / При оплаті за проїзд — можуть робити списання декілька разів