шахраї!!!

Tsimbal19871 22 травня 2023, 12:33
В мене з карти знімало постійно кошти/коли побачила заблокувала карти
: перевипустила нові.на ранок зняло 39.99 доллара.з одної карти та 385грн з другої карти.

увага мої рахунки застраховані.
за страховку приват не забуває знімати.

Короче то був якийсь закордонний сайт.
наразі знімає м.Дніпро Амусемент Ю А, Днiпро, Наб. Перемоги, 30

приват тобі НЕМАЄ ВІРИ.

поверніть кошти.
22 травня 2023, 14:01
Шкодуємо, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією. Оплата з картки через сторонній сайт можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки, що вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику. Радимо перевірити чи не була картка раніше прив'язана на даному сайті для оплати підписки або послуг сайту.
За вашим зверненням в онлайн чат на сайті pb.ua наші колеги матимуть змогу подати заявки на повернення коштів для оскарження платежів.

22 травня 2023, 15:57
Подписка или онлайн кредиты
22 травня 2023, 21:09
У вас подписка. Деньги снимаются со счета, а не с карты и все равно на перевыпуск карты и лимиты на оплату в интернете . Нужно искать на каком сайте у вас подписка и закрывать её или закрывать счёт и открывать новый.
22 травня 2023, 21:13
Уважаемый банк я так понимаю что очень сложно объяснить клиентам и может брошурку выпустить по безопасности что нужно для оплаты завести виртуальные карты и платить только с них на всех сайтах. Таких случаев будет куча.
22 травня 2023, 21:14
39.99 долларов это подписка скорее всего. Ищите сайт и отменяйте подписку. Перевыпуск карты не поможет, деньги снимаются со счета
23 травня 2023, 0:45
Для банка : таких случаев будет куча так как люди сохраняют данные карты в браузере или используют Google pay. Недобросовестные сайты один раз получив данные карты активируют подписку и воруют деньги с карты. Сделайте разъяснение людям что нельзя использовать зарплатную карту или карту с большими суммами для оплаты где попало. Пусть заводят виртуалку и платят с неё иначе таких заявлений будет тысячи
Иван Фомин
Иван Фомин
25 травня 2023, 15:45
Також зустрічався з такою проблемою, але як з’ясувалось згодом, непотрібно було вводити на сумнівних сайтах номер картки, термін дії і cvv-код. Інформацією успішно скористалися шахраї.
26 травня 2023, 6:52
Цікаво що автор більше ні слова не написав😂 напевно сам згадав чи йому підказав хтось де саме воно реєструвалось