Блокування картки в односторонньому порядку!

Kolhoznyk 19 травня 2023, 8:34
Цікавий кейс, при якому клієнт ПБ є не захищеним і немає можливості доступу до свого рахунку, коли клієнт, котрий скидає вам кошти на карто (після купівлю нею чогось у вас) подає жалобу, що то було незаконно. Але ви до цього домовились. А банк заблокував рахунок.
Деталі:
Проводилась Продажа 500$ з KUNA біржі usdc. Це українська біржа. Продаж проходив по p2p. через KUNA bot. Відгукнувся покупець. Я направив йому номер карти. Він скинув мені кошти на рахунок. Я відправив адресу 500usdc. На наступний день ПБ блокує карту. Почали розбиратись чому. Від них — «клієнтка пожалілась, що вона розказала свої креди від рахунку і треті особи зняли кошти». На моє питання — а я при чому тут? Вони запросили підтвердження. Я відправив всі скріни операції, переписки KUNA support. На наступний день розблокували. Пройшли 4 дні. Мені ті кошти потрібні були, щоб жити, тому їх не знімав і сімʼя користувалася картою. Плюс я в них є (вже був бо виходжу) юридичним клієнто із залишками різних валют, нормальною історією. І от, через 4 дні блочать карту. Я починаю знову розбиратись. Співробітниця, котра розблокувала карту мені зара каже — «як виявилось це так просто не робиться. СБ заблокувала карту і буде розбиратись. це триває 30 днів». Сьогодні — вже 30 днів!!! За цей період я декілька разів писав листи, десяток-другий переписуюсь з підтримкою, як в пб24 так і через дзвінок — всі говорять одне і те саме повідомлення: «розбираються. Вибачте. Ми не знаємо деталей».
Що не так з цим банком стало!!! Він скотився до рівня «так собі контора»!
Не рекомендую цей банк, якщо ви маєте рахунки в крипто біржах, на котрих ТОРГУЄТЕ СВОЇМИ КОШТАМИ КОТРІ З НЕБА НЕ ПАДАЮТЬ!
19 травня 2023, 11:36
Шкодуємо, що вам довелось стикнутись з такою ситуацією. Банк діє відповідно до Умов та Правил надання банківських послуг (п.п. 1.1.3.2.7.) та проводить належну перевірку за ситуацією, за результатом якої з вами буде проведено зворотний зв'язок.

Jokets
Jokets
19 травня 2023, 10:28
Ну можливо якщо займатися нормальним бізнесом, а не кріптомутками котрі в нас в принципі в країні вважаються дуже сумнівної справою, бо занадто там багато афер і розумних котрі не сплачують ніяких податків то цього питання у вас і не виникло ?)
19 травня 2023, 10:50
При грамотном подходе крипта сейчас намного надежнее банковской системы Украины.
19 травня 2023, 11:11
Основний бізнес в іншій сфері. Це чисто щоб активи були і приносили прибуток. Взагалі не основне. Тому не спекулюйте цією темою. Це перша транзакція котра була.
19 травня 2023, 16:16
А те кто покупают валюту через «чудо» депозит, а через три месяца сливали валюту в «кантрик», платили налоги с прибыли??? А может добровольно вносили данные в декларацию?
Так что начни смотреть в зеркало!
19 травня 2023, 16:29
Не розумію про що ви говорите. Ще й з такою агресією… це ви до мене? Якщо так — то по перше поважайте поважайте інших і не розповсюджуйте своє виховання. По друге, опишіть про що ви говорите. Для мене це я загадкові фрази.
19 травня 2023, 16:41
Ну во первых, сказанное касается сотрудника это банка «жакет». А на счет …тона… другого он не заслуживает.
19 травня 2023, 17:31
А я получаю доход в валюте! И регулярно теряю на ее продаже по курсу НБУ! Кто мне возместит эти убытки? Где в декларации указывать эти убытки?
20 травня 2023, 8:39
Я також в основному бізнесі. Але питання в прямих коштах. Які в повному обʼєму заблоковані. І вони відповідають тим самим, що і під моїм коментарем. І так вже більше місяця! Я привіт знаю з давніх часів. По різному себе вели. Але ти розумів, що твої коштиє твоїми. А зараз — ні. В мене великий сумнів. І чому я думаю, що так можна — пожалівся на шахрайські (коли купив у когось через роз чи ще якось), людині блокнули і потім тобі вернули кошти. Схема норм. А покупець в +. А продавця поливають у дурні і банк тут переходить на сторону агресора)) А ще вони мені писали — «не переживайте банк заблокував кошти, але фахівці зроблять все щоб їх розблокували»))) клоуни — як кацапи: спочатку заїхали на танку, все розвалили, а потім — «ми вас освободім, но єди нєту. Но ми долаєм фсьо для етого»
19 травня 2023, 11:04
SergeyNina
SergeyNina
19 травня 2023, 21:23
Привет. Там таких мошенников очень много и много среди них работников банков которые занимаются мошенничеством таким способом. Да, это касается всех банков. Увы некоторые банки вообще при операциях с криптой могут или блокировать или отказывать в обслуживании клиенту как раз из-за таких жалоб которые приходится обрабатывать вручную сотрудникам банка тратя кучу времени на разбор доказательств . Увы, удачи вам и лучше завязывайте с криптой
20 травня 2023, 8:46
За пораду дякую. Але в кожного свій вибір — депо, облігації, земля, валюта, крипто, драг метали і тд. Але на крипто я заводив кошти саме з ПБ. І вивіз я також на ПБ… Так заводив давно. Грався, торгував. Мої кошти, що хочу те і роблю з ними. Але про співробітників банку — я не додумався… доречна інфа!
20 травня 2023, 3:02
Я вот ни понимаю другой момент, в одном случае при ошибочной P2P транзакции банк посылает в полицию, мол ничего сделать не может, а вот в этом случае банк блокирует счет, и доолго разбирается.
20 травня 2023, 8:44
Отож — і + я взагалі не розумію що там робиться і як вплинути на розблокування моїх коштів. Що потрібно додати для підтвердження? З вами звʼяжуться і все НІХТО НІ ОДНОГО РАЗУ НЕ ЗВʼЯЗАВСЯ З СБ І НЕ СКАЗАВ ТАК І ТАК ПОТРІБНО ТЕ І ТЕ!!! Банк перейшов в статус «так собі контора» віддтік клієнтів не менуча річ. Тих котрі не просто там тримаю кошти, а потенційно потрібних.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Блокування картки в односторонньому порядку!