Приватбанк на основі застарілих даних наклав арешт на рахунок

Marynka17 16 травня 2023, 19:54
Отримала повідомлення про арешт рахунку. Перевірила Дію — відкритих проваджень немає. Перевірила на сайті Мінюст «Єдиний реєстр боржників» — відкритих проваджень немає (посилання на сайт Приват банк надає в повідомленні в застосунку та у вебдодатку).
Дзвінок Персональному менеджеру, пообіцяла що мені передзвонить техпідтримка.
Техпідтримка не передзвонила. Персональний менеджер більше не взяла трубку.
3700 і через довжелезне айвіарменю нарешті мені повідомили номер провадження, за яким заарештовано рахунок — провадження ЗАКРИТО у листопаді 2022 року.

Приватбанк на основі застарілих даних наклав арешт на рахунок за виконавчим провадженням закритим 6 місяців тому!!!

Тепер Я повинна ще й доказати, що в мене немає боргів = відкритих проваджень! звернутись до мін.юсту щоб вони перевірили і направили інформацію в Приватбанк! І скільки на це піде часу невідомо… які для цього потрібні дії невідомо…

Що це за автоматизація що «прискорює» процес стягнення?!
Приватбанк немає актуальних списків боржників!
16 травня 2023, 20:25
Вітаємо.
Перепрошуємо за незручності. Вже перевіряємо, чим можемо зарадити в цій ситуації. За результатом додатково з вами зв'яжемось.

Jokets
Jokets
17 травня 2023, 6:18
А причем тут приват? Не совсем понял. Ваш тупень исполнитель отправил в банк письмо когда-то касаемо ареста и не отправил письмо что арест снят — то чем банк виноват?
Marynka17
Marynka17
17 травня 2023, 21:22
В тому то й річ, що банк не міг отримати ніяких листів від Виконавця, оскільки немає відкритих проваджень. Банк скористався застарілими даними.
ПриватБанк немає автоматизованого зв’язку для онлайн-перевірки реєстру боржників (сервіси API НАІС).

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк на основі застарілих даних наклав арешт на рахунок