Двічі списані гроші з рахунку за одну покупку

NatalySh 3 травня 2023, 15:57
29.04.23 за одну покупку списали гроші тричі, повернули один раз, тобто, списали вдвічі більше грошей ніж було потрібно.
На моє звернення 01.05.23 на номер 3700 з проханням розібратись, відповіли: «Почекайте до завтра (02.04.23), вирішуємо питання».
02.05.23 — нічого не змінилось.
03.05.23 — на моє звернення на номер 3700 відповіли: «почекайте до 08.05.23, вирішуємо питання». На мою вимогу якось зафіксувати моє звернення, відповіли, що не можуть цього зробити. Тобто, ви навіть не бажаєте отримати інформацію про несанкціановане мною списання коштів з мого рахунку, який обслуговується вами?
З цього роблю логічний висновок, що саме Ви викрали (саме так, бо саме ви є той суб`єкт хто відповідаєте за рух коштів на моєму рахунку) в мене гроші і навіть не хочете зафіксувати моє звернення! Це тягне за собою кримінальну відповідальність.
ПриватБанк, 08.05.23 ви мені знов запропонуєте почекати невизначений термін? І чому я взагалі винна чекати свої гроші?
Це якесь рабство 21 віку, божевілля і беззаконня! Примушують людей на рівні держави до безготівкових розрахунків, списують гроші з рахунку, і пропонують почекати не зрозуміло чього невизначений термін. Нонсенс!
Приват, негайно поверніть гроші! Чому люди винні чекати свої гроші, які ви в них несканкціановано посписували, тобто викрали?
3 травня 2023, 16:33
Перепрошуємо за завдані незручності. Питання щодо повернення коштів в роботі. Ми звернулись в приватному повідомленні, щоб уточнити ваші контакти та додатково перевірити інформацію.

SergeyNina
SergeyNina
3 травня 2023, 22:14
Был сбой. Ждать минимум 11 дней вам теперь, жаль
8 травня 2023, 21:22
Спасибо за сочувствие.) Да у меня там сумма «копеечная», но сам факт. Могли же так пойти в неизвестном направлении и суммы посерьёзней. Читал в комментах ниже человека вообще в минуса загнали, списав норм сумму, тем самым попутно заблокировав ему работу, соответственно, лишив заработка минимум на 11 дней. Приват или платежная система ему это компенсирует?
Очень удобно кредитнуться на 11 дней под 0%. Что за сроки такие в 21 веке? Чего не месяц, год?) Бред, короче говоря. Произошел сбой, ну так подсуетитесь, проверьте платежи вручную. Вам же дают информацию клиенты… А зачем? Пусть ждут лохи свои деньги 11 дней.
Кстати, мне пока деньги не вернулись, хотя озвучивалось 08.05.23. Надеюсь на завтра.)
Кричат в народ про демократию, равенство, верховенство права, а по-ходу крутят людьми, как вздумается, стригут, как овец. (
Helen86
Helen86
8 травня 2023, 16:55
В мене таке саме. Сьогодні побачила, що вони навіть стерли вже запис про повторне списання. Тобто гроші просто випарувались і ніяких слідів немає. Шахрайство якесь
8 травня 2023, 20:39
Теж саме.) Було три списання, одне повернення, сьогодні вже теж одне списання зникло, але гроші не повернулись. Сподіваюсь завтра прийдуть.) Якщо ні - будемо далі прояснювати ситуацію. Тупо красти гроші з рахунку — це якось занадто!
10 травня 2023, 21:13
Нарешті сьогодні повернули викрадене.) Алелуя!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Двічі списані гроші з рахунку за одну покупку