Обслуговування

tanyabulba2501 2 травня 2023, 18:17
Приватбанк, як відомо,є не малим банком в Україні і має чимало клієнтів-українців. Робота роботою, заробіток заробітком, але від любої діяльності має бути, в першу чергу, користь для людей. Попри те, що банк заробляє чималі суми від різноманітних не малих комісій, операцій, але, все-таки, чомусь з’являються нові комісії.Те, що комісію придумали стягувати за зняття готівки без картки то взагалі сюрприз.Хочеться, запитати у керівництва: з якого дива ви це робите? Вам не вистачає тих прибутків, які ви отримуєте щосекунди? Ця, ніби незначна, комісія може зіграти дуже значну роль не тільки у побуті, але й на здоров'ї і навіть на житті людини.Тим більше у час війни. Ви краще спрямуйте свої зусилля для покращення обслуговування клієнтів, а тут дуже багато роботи.Потрібно щоб людина в любий потрібний момент могла зняти любу потрібну їй суму, а не тільки 200 чи 1000грн.Що це за сервіс такий???
Далі, якщо позакривали банки, то зробіть так щоб було більше працівників в залишених відділенях і не було там величезних черг.Це, як мінімум, незручно і само собою появляється бажання змінити банк. Банкомати… Поставте більше банкоматів щоб люди в чергах не стояли під дощем, у спеку, у холод, поставте їх у різних людних місцях. І, будь ласка, прислуховуйтесь до коментарів для покращення вашого ж розвитку, діяльності і обслуговування ваших клієнтів, не стягуйте надмірно, не придумуйте нові стягнення, це важливо в першу чергу для банку, щоб у людей не зникло бажання мати з вами справу.
2 травня 2023, 20:12
Вітаємо. Нам дуже прикро, що ви залишились незадоволені користуванням послугами нашого Банку. Ми працюємо над збільшенням кількості банкоматів та терміналів самообслуговування, а також над покращенням якості надання послуг у мережі наших відділень та у всіх напрямках підтримки клієнтів. Банк максимально орієнтований на наданні усіх необхідних послуг клієнтам у цей нелегкий час. Якщо у вас залишились невирішені питання, напишіть нам, будь ласка, у особисті повідомлення деталі ситуації та ваш контактний номер телефону.