Списали 500грн

Helen86 2 травня 2023, 12:40
29.04 після покупки в одному з супермаркетів з моєї карти не списались кошти за покупку. А через деякий час крім списання цих коштів, з’явилося ще одне таке ж списання з часом в 00:00 в цей день і баланс на карті став від'ємним. Тобто 2 рази зняли гроші за одну покупку.
Не знаю, чи це помилкове списання, чи шахрайські дії працівників банку, але вимагаю повернути мої кошти.
2 травня 2023, 12:52
Вітаємо. Приносимо вибачення за незручності. На даний момент спостерігається некоректне відображення доступного балансу у виписці Приват24 за картками у зв'язку із задвоєнням деяких операцій, проведених 29.04.2023. Радимо звернутись в наш чат підтримки за посиланням pb.ua/chat для подання заявки на повернення коштів. Дякуємо за розуміння.

Руслан Новиков
Руслан Новиков
2 травня 2023, 14:21

Это мошенничество. Не читайте отписки прихватовского бота! Он в доле!
SergeyNina
SergeyNina
3 травня 2023, 0:48
Это сбой процессинга. Или автовозврат на протяжении 24 часов или ждать 11 дней
Helen86
Helen86
8 травня 2023, 16:10
Пройшло 11 днів з дня списання — кошти не повернули, але запис про транзакцію видалили. Тобто вкрали гроші і замели сліди? Чи як це розуміти?
Vikamoskvi
Vikamoskvi
5 червня 2023, 18:38
Точно те саме, після онлайн покупки списали кошти два рази , коли позвонила на гарячу лінію видалили транзакцію ніби нічого і не було, всі скріншоти в мене є, підтримка нічим допомогти не може сказали чекати до 120 днів, чому я повина чекати свої кошти 120 днів якщо це помилка банку яку вони навіть не визнають ? Тобто банк може списати скільки хоче та просто видалити докази?