realworld38 1 травня 2023, 12:43
Відділення за адресою: Суми, пл. Незалежності, 3/1
За минулий тиждень мій дебетовий картковий рахунок тричи загнали в борги на сумарну суму в 7400 грн. Спілкування з операторами ні до чого не призвело. Я отримав стандартні відписки. При балансі картки в 4 грн. з неї списали близько 5 тисяч гривень. Чому був наданий овердрафт мені не роз’яснили, бо об'єктивних причин для цього нема.
При відкриті картки поповнив баланс на 7800 грн., в виписці відображається баланс 5300 грн. При звернені до оператора була створена заявка. На наступний день вони в ручному режимі змінили всю випуску по моїй картці. Плюс додали 2 операції заднім числом. Шахраї. Я буду звертатись в правоохоронні органи після отримання відповіді від НацБанку. Всі скріншоти та виписки у мене є. Ніколи не зв’язуйтесь з цим банком.
1 травня 2023, 13:53
Вітаємо. Бачимо, що за вказаним вами питанням було проведену перевірку, результати котрої ви можете дізнатись у Приват24 у меню Фото-Налаштування-Комунікації-Заявки. У випадку, якщо ви не згодні з точністю надання інформації у виписці про певну операцію, напишіть, нам, будь ласка, у особисті повідомлення деталі, стосовно вказаного платежу.

1 травня 2023, 14:10
Жодної адекватної відповіді я не отримав. Два головних питання:
1.яким чином змінилась виписка за весь час існування картки, тобто з першої операції 13 грудня 2022
2. Чому був наданий овердрафт двічі(з різницею в 10 годин) 29 квітня 2023 року при балансі карти 4 грн. І звідки взагалі з’явились ці операції.
Все що я отримав це відписки.
І ще питання, оператор сказав що виписка за 29 квітня 2023 року невірна, коли вона буде вірна.
Шахрайство і грабіж в період воєнного стану це мародерство.
PrivatBankQM
PrivatBankQM
1 травня 2023, 15:56
На картці може утворитися мінусовий баланс, якщо раніше здійснювалась оплата на певному сайті та на момент авторизації коштів було достатньо для оплати, але сайт відразу не підтвердив списання зарезервованої суми, тому сума була в доступному балансі і могла бути використана повторно клієнтом. В такій ситуації овердрафт є вимушеною мірою та необхідним механізмом, що дозволяє коректно працювати картковому рахунку та обслуговувати його згідно вимог платіжної системи.
Інформація по овердрафту зазначена в умовах і правилах надання банківських послуг: https://privatbank.ua/terms
2 травня 2023, 22:51
На момент оплати на картці було 4 грн.
Jokets
Jokets
2 травня 2023, 7:49
Читайте правила по карте, там прекрасно указано что есть такое понятие овердрафт. Не понимаете смысла слова — Гугл в помощь. Проблема с логикой — это уже к врачам идите
2 травня 2023, 22:56
Вчити мене не потрібно і з логікою все в порядку. Я розумію, що таке овердрафт. А ви якщо не вмієте читати, і розібратись в питанні, будь ласка сидіть мовчки. Списання було день в день. Тобто при балансі в 4 грн, банк дозволив списати 2 з лишнім тисячи, при чому двічі, і одна з операцій як виявляється помилкова, і банк обіцяє гроші повернути.
2 травня 2023, 23:03
5300 коментів на сайті?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк шахраЇ, маніпулють з випискої по картці, загоняють дебетову картку в борги