Крадіжка коштів з кредитної карти
×
Введіть ваш E-mail
для оформлення передплати:
Підписатися
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Уважаемый Андрей!
У додатку до оформення підписки
ви можете також отримувати:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
×
Отримуйте по E-mail найголовніші
фінансові новини України і світу:
Підписку оформлено успішно
На вказану вами електронну пошту відправлено
лист з підтвердженням передплати.
Ми раді, що ви з нами!
Повернутися на сайт
Курс валют в Приватбанк
| Валюта | Купівля | Продаж |
| EUR | 49 | 50 |
| USD | 41.9 | 42.5 |
| Всі курси банку | ||
Вранці того ж дня я написав заяву в полiцiю, та звернувся у відділення банку з письмовим проханням провести рослідування про те де та на, що були витрачені кошти. Також попросив на час рослідування припинити нарахування відсотків на кредитну лінію та відновити рахунок кредитної карти до стану у якому він був до виконання вище вказаних операцій шляхом негайного повернення коштів, згідно 8 Розділу 6 Постанови Правління НБУ № 705, емітент у разі здійснення помилкового або неналежного переказу, якщо користувач невідкладно повідомив про платіжні операції, що ним не виконувалися, після виявлення помилки негайно відновлює залишок коштів на рахунку до того стану, у якому він перебував перед виконанням цієї операції.
На мій запит банк дав відповідь, що при здійсненні оплат вірно були введені номер картки, термін її дії та код CVV2, тому він не може здійснити повернення переказаних коштів та призупинити нарахування відсотків за кредитом.
Виникає питання, як такі суми можуть списуватись з рахунку клиєнта без будь якого підтвердження та навіщо встановлювати ліміти в додатку «Приват24» на оплати в інтернеті, якщо ця система безпеки зовсім не працює.
Також 08.03.2022 я з’ясував, що в нашому місті мешкає людина, у якої також були перераховані кошти з кредитної карти тому ж отримувачу, що й у мене в той же день без його підтвердження.
На данний момент банк повернув менi платiж на сумму 37453тис. гривень. А другий платiж на 14360 вимагае щоб повернув я, ссилаючись на договiр, де сказано, що я несу вiдповiдальнiсть за всi платежi.
Згiдно підпункту 12, пункту 8, розділу 2 Постанови Правління НБУ № 705 (який регулює банківську діяльність), умови договору не мають містити вимогу про безумовну відповідальність користувача електронного платіжного засобу за неналежний переказ, за винятком, якщо доведено, що дії чи бездіяльність користувача призвели до втрати електронного платіжного засобу користувача, розголошення ПІНу або іншої інформації, яка дає змогу ініціювати платіжну операцію.
Також, згідно ст. 1073 ЦК України, у разі несвоєчасного зарахування на рахунок грошових коштів, що надійшли клієнтові, їх безпідставного списання банком з рахунка клієнта або порушення банком розпорядження клієнтом про перерахування грошових коштів з його рахунка банк повинен негайно після виявлення порушення зарахувати відповідну суму на рахунок клієнта або належного отримувача, платити проценти та відшкодувати завдані збитки, якщо інше не встановлено законом.
Картки які видає Приват банк клієнтам на своїх відділеннях лежать стопкою одна на одній і скріплені резинкою, або у невеличких конвертах без пломбування, а реквізити, які нанесенні на картці для її ідентифікації не мають ніякого маскування.
Кожний клієнт ПриватБанку знає, і може підтвердити цю інформацію. Співробітник відділення банку має вільній доступ до цих даних на картах, що дозволяє йому використати цю інформацію для крадіжки коштів з карток. Розділ 6, пункт 2. Емітент зобов’язаний надавати ПІН або іншу інформацію, яка дає змогу здійснювати платіжні операції з використанням електронного платіжного засобу, ЛИШЕ держателю електронного платіжного засобу. А згідно Умов договору 4.3.6.4 — банк зобов’язаний забезпечити конфіденційність і нерозголошення інформації про операції, Електронні платіжні засоби Платників і їх персональні дані. Банк уже вдруге порушує закони України.
Допоможiть будь-ласка повернути мої кошти