Шахрайство, не досконала система безпеки Приват

Natbox 19 квітня 2023, 13:18
Вночі було знято гроші з картки Приватбанк. Картка була тільки для оплати коммунальних, ніде гроші не знімались, не привязана до телефону, ніяких оплат крім коммунальних, картка завжди була дома в надійному місці. Як таке може бути що знялись гроші в інших країнах? Питання в надійності банківської системи Привата!
19 квітня 2023, 14:22
Вітаємо.
Нам дуже шкода, що з вами трапилася подібна ситуація. Оплата з картки можлива за умови володіння даними картки, таких як СVV код і термін дії разом з номером картки. Дану інформацію шахраї могли отримати з необережності, та й більш витонченими методами. Спробуйте згадати, чи не було у когось доступу до вашої картки. Ми завжди радимо клієнтам бути уважними і слідувати простим правилам, саме для цього розмістили на нашому сайті декілька дієвих порад:
За зверненням до підтримки банку може бути сформовано запит на оскарження операцій до міжнародної платіжної системи.
Правоохоронці можуть отримати за оформленим відповідно до чинного законодавства запитом всю необхідну інформацію.
Мінфін
Відповідь адміністратора
21 квітня 2023, 17:22
Відгук не зарахований (на 21.04.2023).

USD 39.4 40

USD 39.4 40
Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Шахрайство, не досконала система безпеки Приват