Спроба підвищення лімітів

Mykhailo77 18 квітня 2023, 18:33
Запланував купівлю авто, так як сума платежу більше ліміту, зазделегідь уточнив як можна збільшити ліміт, попросили надати довідку про доходи, надав за пів року, сказали ок, як треба буде підняти ліміт, надайте рахунок для оплати. Надав, через сутки відповіли, надайте довідку тепер за рік, бо сума на їх погляд недостатня. Це при тому, що в довідці зазначено, що працюю з 2019.

Підкреслю, я не кредит беру, а хочу прозоро витратити власні офіційні накопичення!!!

В результаті я не став займатися процесом заради процесу, й оплатив як всі декількома частинами в різних банках.

Це означає лише те, що банк працює по штучно зарегульованим й недолугими схемам, без будь якого розуміння й бажання вирішити питання клієнта.
18 квітня 2023, 19:49
Вітаємо.
У відповідності до вимог, встановлених Законом України Про запобігання та протидію легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, фінансуванню тероризму та фінансуванню розповсюдження зброї масового знищення (далі Закон) та Положенням про здійснення банками фінансового моніторингу, затвердженим постановою Правління Національного банку України від 19.05.2020 №65, Банк зобов’язаний забезпечити всебічний аналіз та перевірку документів (інформації) про фінансові операції клієнтів Банку та відомостей про їх учасників.

Mykhailo77
Mykhailo77
18 квітня 2023, 19:58
Це суто відписка. Яким пунктом закону визначено яка саме довідка та за який період має бути надана. Яким чином банк вирішив, що поточні витрати це 30% від доходу? Закон про фінансовий моніторинг не врегульовує конкретні алгоритми , це вирішує банк на власний розсуд. За відписку в якості відповіді окремо «дякую»
SergeyNina
SergeyNina
18 квітня 2023, 21:56
Обычно запрашивают справку о доходах за последние три года если сумма 400 000 — 2 000 000 гривен приблизительно. Но лучше платить так как вы сделали. Вашу справку о доходах банк может проверять недели и даже месяцы если захочет может вообще её не принять