Як прожити без зарплати до нового місяця?

Savchenko789 16 квітня 2023, 17:54
12.04 на картку приватбанку було зарахування заробітної плати в розмірі 6 тисяч. 13.04 без моєї участі були списані кошти 4700 третьою особою. Я не отримувала код підтвердження про списання. Звернувшись до банку я отримала відповідь, що вони не повернуть кошти у рамках правил платіжної системи. А де були правила коли списали гроші без відома власника картки? Порадили перевипустити картку і звертатися до поліції. Картку оформлять для того, щоб зняли слідуючу зарплату? Яка поліція поверне мені кошти, щоб заплатити комунальні платежі. Свої дані третій особі не передавала. Для чого служба безпеки банку.
17 квітня 2023, 10:22
Шкодуємо, що вам довелось зіткнутись з такою ситуацією. Оплата з картки через сторонній сайт/сервіс можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки, що вимагає мати доступ до картки чи даних, які відомі лише її власнику.
За правилами міжнародної платіжної системи, операції проведені з додатковим підтвердженням за допомогою (3D Secure) підтвердження кодом з смс або пуш повідомлення в мобільному додатку не підлягають оскарженню, як шахрайські. Підтвердження оплати за допомогою 3D Secure вимагає наявності доступу до фінансового номеру клієнта, що не виключає необхідність перед тим ввести дані картки для оплати. Радимо перевірити чи ніхто з третіх осіб не має доступу до ваших карток та телефону.

SergeyNina
SergeyNina
17 квітня 2023, 1:34
Пробуйте узнать почему и как точно были списаны эти деньги. Если вы брали кредиты на карту типа швидкогроши, монивео или другие быстрые кредиты на карту то скорее всего деньги украли они.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Як прожити без зарплати до нового місяця?