Відмовили в обслуговуванні в окремій касі

Delphi 14 квітня 2023, 14:40
Замовив на видачу 2400$ у відділенні ПБ м.Кременчук, проспект Лесі Українки 142. По звичці пішов в касу для операцій вище 50000грн. Касир відмовила у видачі і відправила у загальну чергу. А там черга на комуналку та зняття з карток в 20 людей, яких представник банку може обслуговувати через термінал.
14 квітня 2023, 16:10
Вітаємо.

Jokets
Jokets
15 квітня 2023, 6:57
Цікаво що автор прекрасно розуміє що більшість тої черги взагалі могло би і не бути аби люди хотіли трошечки думати головою та не бігти з будь-яким платежем тільки в касу, єдине що не розумію — до чого тут банк? Це що приват винен що людям впало в тому ж терміналі поповнити свою картку наприклад?
Arrow186
Arrow186
16 квітня 2023, 12:29
Та зараз практично все можна робити онлайн, ти більше через додаток Привату, але наші люди мають багато вільного часу щоб постояти до каси + ще і комісію заплатити
Delphi
Delphi
17 квітня 2023, 16:04
От для цього і була окрема каса. А банк через велике навантаження прибрав цю послугу, замість того щоб збільшити кількість кас.
Mindent
Mindent
16 квітня 2023, 20:36
Банкомати часто не коректно працюють,тому люди, особливо пенсіонери,Iх бояться и ідуть до каси
SerhioGO
SerhioGO
19 квітня 2023, 13:32
Така ж ситуація була, враховуючи що було вільно в окремій кассі и касир 1 на 2 каси. Сказав ні ідіть в чергу где усі

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмовили в обслуговуванні в окремій касі