служба підтримки за кордоном

dazycase 12 квітня 2023, 15:09
добрий день, підкажіть будь ласка як я можу звернутись через чат до підтримки, а не тільки до бота, так як коло я вводжу свій номер телефона мені пише що такого аккаунту немає і це відбувається коли ви блокуєте аккаунт, в минулий раз було так само і виходить що неможливо відновити карту. як я сказав в мене немає можливості зателефонувати по міжнародному дзвінку так як не маю закордонної сім карти, і грошей на цей дзвінок я витрачу більше ніж на моєму балансі. тож які варіанти є звʼязатись з службою підтримки окрім міжнародного дзвінку? як я написав вище звʼязатись з агентом якщо не увійшов в аккаунт немає можливості, бо коли я вводжу свій номер телефону мені пише зацідять на сайт та перевірте статус аккаунту, хоча я і так це роблю через сайт і мені кидає посилання та ту ж сторінку. тож виходить що в чаті неможна ніяк звʼязатись з підтримкою якщо аккаунт заблокований бо там просто немає функції розмови з агентом якщо ти не увійшов в аккаунт
12 квітня 2023, 16:26
Перепрошуємо за можливі незручості. Щоб фахівець в чаті підключився до діалогу необхідно розгорнуто описати своє питання в стрічку для вводу тексту. Ми бачимо ваше звернення в приватних повідомленнях де надали додаткову інформацію.

ViktoriiaI
ViktoriiaI
13 квітня 2023, 2:37
У мене теж таке було. На сайті ПБ через бота розблокувала. Треба обирати потрібні пункти у бота і все виходить.