Повернення списаних коштів

hanna. K. 10 квітня 2023, 21:05
Хочу виразити велику подяку Приватбанку і особливо співробітниці Ользі(порядковий номер 43747) за оперативну допомогу в позитивному вирішенні мого питання та поверненню списаних коштів на мій рахунок.
24 березня з мого рахунку були списані кошти без моєї участі, це трапилося через декілька годин після інтернет замовлення зробленого мною на сайті, моє «припущення», що данні моєї картки скопіювали з сайту при інтернет замовленні і з картки списалось 61479 грн., в іноземній валюті закордоном, я відразу, а саме через 20 хвилин, повідомила банк і співробітники зафіксували мої звернення і оформили заявки і подали запит на повернення коштів.Банк провів службове розслідування і напротязі всього часу зі мною на зв‘язку була співробітниця банку Ольга (43747), проявила компетентність та професіоналізм у всіх питаннях, детально все з‘ясовувала та фіксувала, телефонувала декілька разів напротязі 2-х тижнів.І 10 квітня мені повернули всі кошти, а саме 61479 грн., я була дуже приємно здивована, бо вже і не сподівалась, що моє питання вирішиться в мою пользу і так оперативно і швидко.І звичайно рекомендую всім дуже ретельно обирати сайти при інтернет замовленнях та звичайно ніколи нікому не передавати данні своєї картки та дотримуватися всіх заходів безпеки рекомендованих банком.Дякую Приватбанку!
11 квітня 2023, 8:33
Ольга буде вдячна, що ви залишили відгук, ми ж свою чергу вдячні, що ви з нами :)

Руслан Новиков
Руслан Новиков
10 квітня 2023, 21:49
Очередной прихватовский бот
слишком толсто
10 квітня 2023, 22:04
Дуже шкода,що ви так сприйняли мій відгук,але я не бот і насправді мені повернули кошти і написала я про це тут ,бо побачила,що більшість пише тільки якщо щось погане,а коли ситуація вирішується добре на користь клієнта то дуже рідко дякують.Сподіваюся мій відгук буде корисним.
10 квітня 2023, 22:03
Цикл мемуаров Несуществующие истории Приватовских прихвостней, порядковий номер 43747 это почти как в Концлагере, там тоже были номера.
10 квітня 2023, 22:07
Дуже шкода,що ви бачите лише погане…І так я написала мемуари бо мені допогли,повернули кошти і я дуже вдячна і неочікувала.
10 квітня 2023, 22:19
Дуже шкода,що ви бачите лише погане… Я верю в сказку, но есть ОДНО НО! Люди звонят в случае кражи средств и не могут дозвонится часами в калл центр Примата, а у вас видно сам председатель правления на звонки отвечает.
10 квітня 2023, 22:41
Я ФОП тому відразу додзвонилась на лінію для ФОП,а може мені реально пощастило…,з 24 березня перечитала всі відгуки стосовно схожих випадкив і вирішила залишити обов‘язково і свій яким би він не був поганий чи добрий,коли ситуація вирішиться.Що і зробила. Дякую за увагу
SergeyNina
SergeyNina
12 квітня 2023, 7:15
Если у вас украли деньги с карты фоп то вам повезло. Такие запросы обрабатываются быстрее простых физиков в разы