Можливість зняти обмеження на користування кредитною карткою Gold

ZiahorYuliia 10 квітня 2023, 13:54
Маю прострочену заборгованість по кредиту в іншому банку.У Приватбанку відкрита Універсальна Голд, з кредитним лімітом, який на даним момент вже погашений, і маю власні особисті кошти у сумі 2642 грн. Картку Приват обмежив, через інший банк, і я не можу скористатися своїми коштами.Запевняють через голосового помічника на гарячій лінії, що обмеження діє через борг у іншому банку.Чому так виходить? Яке діло Приват має до інших банків, і як зняти мені це обмеження?
10 квітня 2023, 15:17
Вітаємо.
Банк заблокував можливість використовувати кредитні кошти через негативну історію в інших банках за даними від Бюро кредитних історій (БКІ). Детальну інформацію ви можете дізнатись на сайті БКІ. При цьому ви зможете користуватися особистими коштами при відсутності заборгованості.
Після погашення заборгованості банк надішле повідомлення, коли зможе надати кредитний ліміт.

Jokets
Jokets
10 квітня 2023, 14:52
Ограничения банк может поставить на кредитную линию, но ваши деньги свободны
10 квітня 2023, 18:31
«що обмеження діє через борг у іншому банку.Чому так виходить? Яке діло Приват має до інших банків, і як зняти мені це обмеження?»

У меня несколько знакомых с такой же чепухой попались . Имели неоплаченные долги в банках. Открыли себе зарплатные карты в других банках и думали, что самые умные и что всех нае…али . А им через какое то время заблокировали их зарплатные карты в «новых банках» . Сейчас отдают долги вместе с процентами .

И БАНКИ ПРАВИЛЬНО СДЕЛАЛИ !!! Таких хитрож…опых надо приучать, что если назанимался , то уход в другой банк тебя не спасет . И БАНКАМ КАК РАЗ ТАКИ ЕСТЬ ДЕЛО , до того, что творится в других банках. Сегодня ты кинул один банк, а завтра кинешь тот банк в который убежал . Поэтому банки и страхуются
11 квітня 2023, 11:56
На період війни на скільки я знаю. Заборонено блокувати рахунки зі спеціальним режимом використання. Зарплатні картки туди входять…

Тому ваше правильно… Ну слабо кажучи не є законно. А якщо придивитися. То зовсім не-законно. Тут вже треба до суду йти. Та наказувати злочину діяльність таких банківських установ.
11 квітня 2023, 12:50
Вы неправильно знаете. Счета Н Е запрещено блокировать . Особенно таким хиторопопым , которые просто занимаются «кидаловом» банков и надеются избежать ответственности , сбежав в другой банк . Так же как и НЕ запрещено садить в тюрьму за мошенничество. А действия таких «умников» именно «мошенничеством» и надо называть
13 квітня 2023, 11:37
Опять же. Если счет используется только в специальном режиме использования.
Такие счета запрещено блокировать.

Так же ваши друзья могли подать в суд. Разблокировать счета + моральная компенсация. Тысяч 100 выколупать.

Как раз покрыли бы прошлые затраты.

Я с вами согласен что за мошенничество нужно садить. Но садить надо не только тех кто берет, но и тех кто дает. В вашем описании Банки не белые и пушистые. А нарушители закона. Работников банка садить надо вместе с хитровпаренными)

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Можливість зняти обмеження на користування кредитною карткою Gold