УХОДИТЕ С ЭТОГО БАНКА!!! ОНИ КИДАЮТ ЛЮДЕЙ!!!

John Kryt 4 квітня 2023, 20:37
Я в принципе нормально раньше относился к этому недо-банку, но однажды мошенники украли кредитные деньги у одного моего близкого человека. Полиция соответственно не работает, а банк требует вернуть сумму обратно…Интересно куда смотрит СБ, и не дело ли рук самого банка, так как SV код и т. д. не передавалось… Пока ждали в полиции три часа, за это время пришло не мало людей по похожим ситуациям, и угадайте от какого банка? Бинго Приват мать его банка…
5 квітня 2023, 9:52
Доброго ранку!
На жаль, у відгуці відсутні дані по яким ми могли б перевірити інформацію по описаній ситуації. Власник картки завжди може самостійно звернутись в підтримку зручним для нього способом для отримання консультації.
Проведення платежів в інтернеті або операцій в особистому кабінеті Приват24 можливе лише за умови знання даних (картки або паролів), що відомі лише власнику картки.
ПриватБанк неухильно дотримується правил конфіденційності і не передає дані клієнтів третім особам. В банку працює комплекс технічних та програмних засобів, котрі спрямовані на захист ваших даних та грошей. Нами постійно проводиться їх модернізація та оновлення, що дозволяє забезпечити високий рівень захищеності.

John Kryt
John Kryt
5 квітня 2023, 10:56
Да ну не передаете третим лицам? Так как они могли знать номер кредитной картки если человек вообще её не пользовался и не кому не давал? Это нормально? Или нормально ли то что открыли криминальное дело , а бак все дальше начисляет проценты, это тоже нормально? Или нормально что пока ждали в полиции часа три, человек 9 пришло с такой проблемой и все поголовно от приват банка, это тоже нормально? ХУДШИЙ БАНК ИЗ ХУДШИХ!!! ВЫ ПОСМОТРИТЕ ВАШ РЕЙТИНГ, НУ ЭТО ЖЕ НЕ НОРМАЛЬНО РЕБЯТ!!! ЛЮДИ УХОДИТЕ С ЭТОГО БАНКА!!!
СЕРГЕЙ харьков
СЕРГЕЙ харьков
6 квітня 2023, 18:20
Я тоже так думаю…не решают они вопросы…а только долг в 10 грн тянут на года и потом требуют 10000 грн …а обьяснить откуда % не хотят тупо плати…
Ленка Добрий вечер
Ленка Добрий вечер
12 квітня 2023, 23:42
Це не банк, а свора шахраїв і аферистів. Працівники банку які користуються своїм службовим становищем на робочих місцях під носом с/б і разом з ними виводять налічні гроші через касу без власників рахунків! Короче в мене слів нема !! Приват Банк перестаньте прикривати своїх співробітників!!!

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / УХОДИТЕ С ЭТОГО БАНКА!!! ОНИ КИДАЮТ ЛЮДЕЙ!!!