Обікрали працівники ПРИВАТБАНКУ

Kray 30 березня 2023, 14:09
17 січня 2023 року вночі на протязі 4 годин з моєї платіжної картки знімали кошти 16 разів поспіль на суму 850 грн. Банк не відреагував. Банківська картка була при мені, ніхто нею не користувався. Військовий стан вночі нічого не працює. Вранці звернулася до найближчого відділення — заяву не прийняли, відмовили і сказали розбиратися самій хто міг зняти, прямим текстом звинуватили мене саму. Звернулася в поліцію написала заяву, але вони запросили все ж звернутися в банк з заявою до банку. Звернулася на центральний офіс м. Кропивницький. Відмовили. Довго настоювала — прийняли. Пройшов місяць, звернулася — сказали на розгляді, пройшов другий місяць — сказали, що вертати кошти не будуть, так як у них є якісь методики та правила в самому банкові. Звернула сьогодні — відповіли, що гроші не повернуть, є у них якісь власні правила. Попросила ще раз зареєструвати заявку на шахрайство — відмовили.
Вважаю, що саме ПРАЦІВНИКИ ПРИВАТБАНКУ є шахраями, які торгують даними клієнтів та банківських даних. Саме по цій причині вони не розглядають шахрайство та не шукають винних, не повертають кошти.
30 березня 2023, 15:20
Вітаємо!
Оплата з картки в інтернеті можлива за умови володіння даними картки, як то СVV код і термін дії разом з номером картки.
Нам дуже шкода, але провести оскарження в рамках правил платіжної системи не є можливим. Це викликано тим, що сума платежу не підлягає оскарженню. Правила єдині для всіх можливих банків-заявників і, на жаль, не можуть бути змінені. Рекомендуємо Вам звернутися до отримувача коштів для врегулювання цього питання.

v737
v737
30 березня 2023, 20:14
Скажіть дякую вищим силам що це 850 грн. бо з Райфайзену ті хто залишив на картці декілька десятків тисяч сказали бай бай грошики. а у деяких покрали з кредиток. спробуй довести що ти не повинен повертати кредитні.
30 березня 2023, 20:48
100%
а тупой бот который тут отписывает отмазки с ними в доле!
31 березня 2023, 5:34
Ну вы можете считать что угодно) это лишь ваше мнение которое никому по сути то не интересно) Пишите заявление на банк, что именно он украл деньги и то, вот тогда посмотрим что суд вам скажет, и сколько скажет вам заплатить по проигранному делу
31 березня 2023, 18:49
Про какой суд вы пишите??? все суды коррумпированы на 100% как и все государственное в этой стране. рука руку моет.
1 квітня 2023, 13:39
А ну да) конечно) все п******и, а вы д’артаньян)
SergeyNina
SergeyNina
31 березня 2023, 0:57
Уважаемый приватбанк. У вас можно хоть немного разогнать тех кто крысит данные клиентов. 16 раз подряд ночью маленькие суммы неужели нельзя блокнуть карту было уже на третьем. Или хоть подтверждение звонком сделать.
31 березня 2023, 18:47
Это что же вы предлагаете лишить прихватбанк основного вида дохода?
тупой прихватовский бот заливается от подобных коментов
Ленка Добрий вечер
Ленка Добрий вечер
12 квітня 2023, 23:51
Ці працівники самі тирять гроші, кладуть на депозит потім через 120 днів кошти вертають % кладуть собі у кишені.
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
14 квітня 2023, 18:26
Был клиентом банка 23 года, но ситуация с кражей средств клиентов пошла неуправляемым процессом, я не готов доверять свои кровные средства на картах и счетах банку который способствует воровству денег с карт и счетов. То что сами сотрудники торгуют данными из банка С Б Примата не беспокоит зря плата платится поэтому нечего переживать, ведь не у тебя украли деньги. Поэтому чтобы не моргать глазами в очередное утро зайдя в приват 24 и обнаружив что там минус 150 тыс. гривен которые сняли в грязном гетто Мидлтаун (Коннектикут) я принял решение. Закрыть все карты и счета! Аминь Примат мне будет не хватать тебя, но это уже другая история!