Повернення коштів

Василина Іванишак 23 березня 2023, 18:29
Відділення за адресою: Львів, вул. Щирецька, 36
15 березня знімала готівку в розмірі 13000 тис грн вбанкоматі приват банку.
Банкомат довго рахував перед видачею, видав енну кількість грошей на секунду і забрав назад, почав знову перерахунок і в результаті видав тільки 4000 тис грн. З картки зняло 13000 тис грн.
В той же момент подзвонила на гарячу лінію, вони оформили заявку, на яку за 4 дні прийшла відмова!
Подзвонила повторно, спілкувалась з оператором, описала всю проблему, зареєстрували повторно заявку, в результаті відмова!
Банк навіть не спромігся надіслати смс повідомлення, все моніторю через додаток!
Звернулась повторно до операторів, пояснюю їм в чому справа, нехай переглядають відео з банкомату, на що мені відповіли, що вони залучать дуже детальну перевірку і повідомлять. В регламенті вказувався розгляд протягом того ж дня. Знову ж таки ніякого повідомлення, перетелефонувала знову до них, на що мені оператор відповів, що банкомат видав 13 тисячних кюпюр і вони відмовляють!
І це вони називають детальною перевіркою!
Ніхто камери не переглянув, оператор сказав, що вони немають доступу до камер, повний абсурд!!!
24 березня 2023, 12:38
Перепрошуємо за незручності. Ми вже перевіряємо інформацію по вашому питанню. У разі необхідності додатково звернемось до вас в приватному повідомленні.

SergeyNina
SergeyNina
24 березня 2023, 20:39
Попросите в заявке чтобы инкассаторы посмотрели нет ли ваших денег где-то в банкомате мимо кассет с деньгами. Скорее всего они где-то в банкомате если их не украли инкассаторы и они не были случайно выданы следующему клиенту
27 березня 2023, 15:49
Дякую вам за пораду, але в тому і проблема, що я їм маю розказувати як вони мають працювати.
Розчарована сервісом приват банку
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
26 березня 2023, 4:21
Какая наглость требовать от этого честного заведения целых 9000 гринов. У вас страх есть? Если видмова значит видмова. Получили свои 4000 излишка не обнаружено. До свидания!
27 березня 2023, 15:50
:))