Банк припинив обслуговування без пояснення причини.

naa1971 21 березня 2023, 18:07
Відділення за адресою: Дніпро, пр-т Героїв, 37
Обслуговуюсь в Приватбанку більше 23 років, маю ідеальну кредитну історію. Останній місяць виникла необхідність в частих поповненнях та знятті коштів з валютного Приват вкладу, який і використовується саме для вільного користування коштами. 17 березня отримав повідомлення від банку, що майже досягнуто місячний ліміт зняття готівки і треба подати в банк документи, що підтверджують походження коштів. В той же день надав необхідні документи (річні податкові декларація за 5 років, довідки про виплати з Фонду гарантування вкладів і т.п.), на суму, вчетверо перевищуючу той місячний ліміт. Отримав від банку повідомлення, що всі документи прийняті, пройшли перевірку. В понеділок, 20 березня, коли намагався зняти в касі попередньо замовлену валюту, отримав відмову в видачі, тому що не дозволяв той же самий ліміт. Зателефонував на гарячу лінію банку, фахівець сказала, що в мене все гаразд з документами і попросила трохи часу на вияснення проблеми. В результаті через 5 хвилин очікування мені повідомили, що банк розриває зі мною відносини. Причину пояснити мені не змогли, сказали підійти в відділення та написати заяву на повернення моїх коштів. У мене в банку валютні кошти на картці та декілька валютних депозитів, гривню перевів міжбанковським платежем. У відділенні запропонували заяву на конвертування валюти в гривню по курсу НБУ, я відмовився від такої «щедрої» пропозиції. Декілька разів телефонував на гарячу лінію, щоб все ж таки вирішили питання повернення коштів в валюті та щоб надали офіційний лист з поясненнями причини розірвання відносин. Станом на зараз ні одне, ні друге питання не вирішено. Висновок такий, що банку не потрібні сумлінні та відповідальні клієнти, якщо він таким чином відноситься до них. Щож, є янші банки, які залюбки займуть місце Привату. Але вирішити питання все ж потрібно. Чекаю на обгрунтовану відповідь банку, а не просто штамповану фразу про запобігання фінансування тероризму.
21 березня 2023, 20:16
Вітаємо.

Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
21 березня 2023, 21:27
Как вы надоели ныть сколько лет уже финансовый мониторинг кошмарит всех кто превышает лимит 400 000 по карте или счету в месяц, если нет ума вложится в лимит и пользоваться деньгами это ваши проблемы
OkeyDoki
OkeyDoki
21 березня 2023, 22:12
Скорей всего отмыв средств вот и закрыл счета… хочешь узнать точную причину подай в суд заодно и моральные издержки возместишь

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Банк припинив обслуговування без пояснення причини.