Навязали кредит и заблокировали карту

mozartamadey 14 березня 2023, 16:47
14.03.2023 года мне, без моего ведома, вопреки моей воле, был начислен кредит в размере 5 000 гривен. Я мгновенно позвонил оператору по телефону 3700, потребовал аннулирования кредита, но мне устроили проверку, задавая бесконечное количество вопросов (чтобы навязать этот кредит, эта проверка не требовалась). В итоге оператор попросил меня назвать точную сумму, которую я в последний раз снимал. Я не помнил, вхожу в Приат 24, а там мне сообщают о том, что я три раза ввёл неверный пароль (я вводил один раз и безусловно верный) и заблокировали мою карточку с висячим кредитом. Это просто издевательство, эти действия незаконны и такие же самые действия в отношении меня были применены Приватбанком в прошлом году. Позор.
14 березня 2023, 18:10
Вітаємо. Ми збільшуємо або зменшуємо кредитний ліміт, аналізуючи дуже багато чинників — наявність кредитів в інших установах, протерміновані платежі, нарахування зарплати, активне користування карткою та ще багато іншого. Ми збільшили вам ліміт, тому що довіряємо вам та впевнені у поверненні коштів в разі їх використання. Також додамо, що наявність ліміту не змушує вас платити нам якість кошти чи непрозорі комісії. Водночас у вас є сума, яка може знадобитись в будь-який момент, а знизити ліміт ви завжди можете в Приват24, меню: «Гаманець-Вибір картки-Кредитний ліміт-Змінити». Всі переваги користування кредитною карткою зібрали для вас ще тут — https://privatbank.ua/platezhnie-karty/universalna
Обов'язково перевіримо консультацію оператора, що була вам надана, та зв'яжемось з вами додатково.

14 березня 2023, 18:55
«Я мгновенно позвонил оператору по телефону 3700,
потребовал аннулирования кредита»

А ведь намного проще и комфортнее зайти в Приват24 и в свойствах
кредитной карты найти меню с кредитным лимитом и нажать кнопку «изменить».
Функционал изменения (обнуления) кредитного лимита срабатывает моментально
и не надо парить мозги ни себе ни операторам горячей линии банка…
Dzedzich
Dzedzich
15 березня 2023, 1:51
14.03.2024 звернувся до менеджера відділення вулиця Ентузіастів, 4, Запоріжжя, Запорізька область, 69097 із простим питанням «чи можна обміняти рублі на гривні?» на який можна було б просто і ввічливо відповісти що операції з рублями не проводяться за розпорядженням Мінфіну з такої дати, але вона зневажливо тричі відповіла «ЩО?» Начебто я на допиті в прокуратурі, а вона слідчий і намагається з’ясувати звідки у мене рублі. Поясніть, будь ласка, менеджеру, що вона працює з клієнтами банку і повинна пояснювати, а не зневажливо ставиться до клієнтів банку. Я клієнт банку з 2015 року і таке ставлення з клієнтами вперше.
15 березня 2023, 7:16
«14.03.2024 звернувся до менеджера відділення»

И стоило регистрироваться на Минфине
только для написания таких глупостей…

За год войны могли бы и узнать из СМИ
ответ на свой вопрос.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
15 березня 2023, 9:23
Рубли надо было сжечь и порвать, это деньги террористов, мне бы даже было противно брать их в руки, не то что с собой тягать
15 березня 2023, 18:57
Он вылез из будущего 2024 года…
Jokets
Jokets
15 березня 2023, 18:50
Я бы такой же вопрос задал. Вы от куда вылезли если так е вопросы задаете ау?
SergeyNina
SergeyNina
15 березня 2023, 3:12
Зайдите в Приват 24 и измените. Кредитный лимит лучше не менять через 3700

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Навязали кредит и заблокировали карту