ValentineVBK 8 березня 2023, 16:17
Вашу картку тимчасово заблоковано до погашення простроченої заборгованості. Терміново внесіть прострочений платіж, і з Вашої картки буде знято блокування на кредитні кошти протягом 3 робочих днів. В іншому випадку Вашу картку може бути заблоковано назавжди.

Ось таке повідомлення отримала від Приватбанку через заборгованість за 1 місяць. В мене на кредитній картці є кошти, більше ніж потрібно за 2 чи 3 місяці платежів, тобто десь 1342 грн при платежі близько 500.

Довелось колись взяти кредит на лікування чоловіка (він помер у минулому році), у цьому банку (і з того часу як влізла в це не можу виплутатись бо лише пенсія, а у селищі де мешкаю неможливо знайти якийсь додатковий заробіток. А зараз війна, раніше було скрутно, а зараз нема слів. До того ж це прикордоння, 15 км від кордону з Росією, то ще і це.
Я хотіла запитати у Приватбанку що ви робите? На кредитній картці є гроши, я коли можу то більше чим обов’язковий платіж плачу, навіть зараз! Навіщо блокувати картку як якомусь злочинцю?! Я якщо б мені не пояснили то вже не знала що і думати, чи що зломали шахраї рахунок чи що воно таке.
8 березня 2023, 16:58
Йдемо в приватні повідомлення, щоб уточнити ваші контакти та перевірити інформацію.

ValentineVBK
ValentineVBK
8 березня 2023, 17:10
Що вам потрібно уточнити?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / «Вашу картку тимчасово заблоковано до погашення простроченої заборгованості.» При наявності коштів на картці