Приватбанк за надуманими причинами відмовляє в купівлі валюти

Bogdan12121979 22 лютого 2023, 21:00
Моє підприємство придбало на голандському аукціоні Troostwijk авто. Цей загальноєвропейський майданчик працює майже сто років. Всі операції прозорі і відповідають європейському законодавству. Тут можна прозоро і за розумну суму придбати будь-що, а також швидко оплатити онлайн та швидко забрати свій лот. Умови — оплата день-два, на третій-четвертий день забираєш. Всі інвойси формуються системою онлайн — мінімум паперів — швидко , — прозоро — результат. Тільки нешвидко для приватбанку. Вони під надуманими приводами відмовили вже вдруге мені на купівлю за два дні. Просять надати купу документів, які голандський аукціон Troostwijk не надає. Мало того, голандці під час спілкування здивувались, чому таку кількість вимагають. Вони не розуміють такого рівня бюрократії Приватбанку. Після першої відмови банку 21.02.23 р. я перезвонив на гарячу лінію привату і пояснив, що умови, контракти і характеристики товару формуються онлайн, на що працівник, після консультацій сказав, що мені треба хоча б надати підтвердження техогляду авто (!!!) І все — все узгодять. Я так і зробив — надав підтвердження-витяг, що авто справне і подав нову заявку. Проте цю заявку в особі Якименко Н.І. за вих # Г31.0.0.0/1−18942 від 22.02.23 було знову відхилено і знову — повно надуманих причин! Прошу Приватбанк розібратись з бюрократією! І вивчити детально аукціони в Європі. Чи ви думаєте, що там займаються шахрайством?
23 лютого 2023, 15:40
Перепрошуємо за незручності. Наші колеги ретельно проаналізували ваш випадок та наразі питання вирішено. Раптом що — пишіть в особисті повідомлення. Будемо раді підказати.
Полезный комментарий

Дякую за швидку відповідь. Все вирішили
Гой Иванович под солями
Гой Иванович под солями
23 лютого 2023, 20:34
Надо быть тю тю чтобы покупать скв в банковских помойках

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Приватбанк за надуманими причинами відмовляє в купівлі валюти