Прошу банк звернути увагу на дії шахрая

kaminskij05 21 лютого 2023, 9:02
До банку претензій немає. Скоріше це ми повірили людині на слово. Але нехай тирнет знає героїв, щоб інші не повелися.

На біржі фрілансу розмістили оголошення щодо роботи по сайту. В телеграм постукав bf4er — типу фрілансер з поштою freelance.cherkassy@gmail.com. Поспілкувалися щодо проєкту, по мові не сказав би що не розуміє що треба робити. Скинув дані паспорту на ім'я Анатолія Тюльпи і карту 5375 4141 4493 4030. Після авансу в 300 грн зник.

Це невеликі гроші, але краще би їх переказали на ЗСУ.

З цього дня всі операції тільки через біржу або зі знайомими по контракту. Отака Грицева шкільна наука.
21 лютого 2023, 10:10
Вітаємо.
В даній ситуації, попри все бажання захистити та вберегти своїх клієнтів від шахраїв, Банк обмежений у своїх можливостях. Пошук і затримання зловмисників, разом із проведенням розслідувань за випадками шахрайства є обов'язком правоохоронних органів та згідно із законодавством, знаходяться поза юрисдикцією банку. Правоохоронці можуть отримати за оформленим, відповідно до чинного законодавства, запитом всю необхідну інформацію. Також варто зазначити, що вказана вами картка видана не ПриватБанком.

Lolik1837
Lolik1837
21 лютого 2023, 9:31
А откуда мы знаем, что ваша информация достоверная и что вы просто не оговаривает человека? У вас есть решение суда , который признал его виновным? Зачем вы пишите сюда? Для подобных заявлений есть правоохранительные органы . Или вы заблудились?
KotletaDollarov
KotletaDollarov
21 лютого 2023, 10:54
Название биржи? На фрилансерских биржах давно есть «безопасная сделка» деньги переводятся на ее счет, а потом фрилансеру за выполненную работу, можно даже поэтапно разбить оплаты. А если там какая-то гoвнобиржа, где такого нет, или вы скинули чуваку без рейтинга залог, то сами виноваты
StarFighter27
StarFighter27
21 лютого 2023, 12:19
Уже давно говорят, если работодатель просит хоть одну копейку, то это признак лохотрона.

Только при чем здесь Приват?
SergeyNina
SergeyNina
21 лютого 2023, 13:03
А при чем здесь приватбанк? Карта даже не приватбанка.

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Прошу банк звернути увагу на дії шахрая