alexanderg85 15 лютого 2023, 18:49
Відділення за адресою: Вінниця, вул. Левка Лук'яненка, 24
На сторінці банку заявлють, що працюють по довіренності:
Хоча насправді, коли я оформив довіренність на дружину у нотаріуса, де вона є моїм преставником на всі фінансові операції по всі валютах у всіх фінансових установах, їй у відділенні (м. Вінниця, вул. Левка Лук’яненка) відмовили, бо по їх словам вони з довіреностями не працюють, хоча в неї були всі необхідні документи (нотаріальна довіреність, паспорт та ІПН) включаючи карту мою карту з якої потрібно було зняти кошти. Кошти на відділенні були, бо були попередньо замовлені, і відповідно до довіреності вона є моїм офіційним представником і може діяти від мого імені.
15 лютого 2023, 19:35
Добрий вечір!
Щоб уточнити деталі та перевірити інформацію ми звернулись в приватному повідомленні.

Djkjlz2222
Djkjlz2222
16 червня 2024, 21:02
Добрий день. Подібна ситуація тільки з ощадбанком. Не хочуть видавати довіреній особі валютні кошти з рахунку які раніше були на депозиті. Як вдалося вирішити вам ситуацію?

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Відмовляють в обслуговуванні коли потрібно зняти кошти з рахунку по довіреності, що суперечить законодавству України