Володимир Ткаченко 10 лютого 2023, 21:50
Приватбанк без попередження заблокував рахунок ТОВ, де я є одним із засновників, мій рахунок ФОП та мої картки як фізичної особи. В один день, зупинивши діяльність цих субєктів господарювання.
Я не можу здійснити термінові проплати.
При цьому мій бізнес обслуговувався лише в Приватбанку понад 10 років, а картка фізособи була понад 20 років.
Про причини не повідомляють, в відділенні кажуть, щоб я телефонував на 3700, а в там кажуть, щоб з’ясовував в відділенні.

При цьому нещодавно від Приватбанку поступали пропозиції по співпраці, овердрафтах та зарплатних проектах.
11 лютого 2023, 9:58
Вітаємо. В своїй діяльності банк керується виключно вимогами чинного законодавства України та нормативно-правовими актами Національного банку України, котрі регулюють відносини в сфері банківської діяльності. Керуючись чинним законодавством, банк, як суб'єкт первинного фінансового моніторингу зобов'язаний: забезпечувати виявлення фінансових операцій, що підлягають фінансовому моніторингу, до початку і в процесі їх проведення. При розірванні ділових відношень клієнту надається можливість отримання власних коштів.

Володимир Ткаченко
Володимир Ткаченко
12 лютого 2023, 18:56
Чому не надали інформацію про операції, які підпали під фінансовий моніторинг, не дали можливості надати документи, які підтверджують законність цих операцій. Зупинили декілька підприємств, ФОП та операції фізичної особи. Не попередили про наміри зупинити обслуговування?
Те, що я отримую залишки коштів по рахунку — це не відповідь на поставлені запитання.
Ще 2а тижні тому менеджери Приватбанку запрошували на зустрічі, пропонували кредитування, зарплатні проекти тощо.