Несумісні зі здоровим глуздом умови видачі валюти з депозиту

ivladyslav 10 лютого 2023, 17:47
На сьогодні, щоб забрати свою валюту з цього банку, повинні зійтись зорі на небі, як то кажуть… Ось мій досвід «випрошування» своїх же коштів у банку:
Коли термін дії мого депозиту завершився, я зробив заявку на отримання готівки у відділенні на зручну мені дату. Заявку прийняли, в додаток прийшло повідомлення, щоб прийти в другій половині дня такого-то числа. Здавалося б, все досить просто. На жаль, ні. Коли я прийшов, мені сказали, що коштів немає, мені повинно було прийти повідомлення чи сповіщення від банку, коли саме кошти надійдуть в банк, а оскільки під час приїзду інкасації не було світла, то вони кошти не залишили і поїхали. Тоді я спробував зробити ще одне замовлення готівки на іншу дату, але мого відділення в списку доступних вже не було. Уточнивши в співробітників, мені повідомили, що причина в тому, що під час завершення робочого дня в банку не було електроенергії, тому не вдалось закрити касу, а тому доставки в наступні дні не можливі, поки касу не буде повноцінно закрито. Така ж проблема була наступні 3−4 дні, в четвер мені вдалось нарешті замовити валюту повторно, на п`ятницю. Взявши до уваги попередню інформацію про те, що мені має прийти повідомлення, я чекав, але нічого так і не прийшло. І тоді я вирішив зайти в додаток, глянути, чи є можливість там самостійно перевірити статус. Виявляється, це приходить не повідомлення чи бодай сповіщення на телефон, а просто внутрішнє сповіщення в самому додатку Приват24, про яке Ви навіть не дізнаєтесь, якщо не будете що кілька хвилин туди заходити і перевіряти, прийшли вже Ваші кошти у відділення, чи ще ні. Це сповіщення прийшло десь о 16:40, побачив я його приблизно о 16:55, а банк працює до 17:30, тому з надією нарешті побачити свої кошти я швидко вирушив до банку, тільки щоб о 17:02 побачити, що в банку немає електроенергії і мені очевидно і цього разу вже нічого не видадуть. Тоді я звернувся до співробітників з питанням, чи зможу я з самого ранку в понеділок (наступний робочий день) прийти по свої кошти, на що отримав відповідь, що на жаль, ні, оскільки інкасація їх забирає на вихідних, якщо я їх не отримав… Тільки вдумайтесь, банк по вихідних не працює, але інкасатори їдуть 120 км від найближчого обласного центру, щоб забрати кілька тисяч доларів замовлених клієнтами коштів, які, враховуючи поточні обставини в країні, їм не вдалось забрати на протязі кількагодинного вікна, яке їм надає банк, і які вони б точно забрали вже наступного дня за найпершої нагоди! Як можна адекватно сприймати такі умови і ставлення до часу своїх клієнтів, Привате? Більше того, купити валюту Вам дозволяють в еквіваленті 100 000грн на місяць по курсу приблизно 37.45 грн за долар США, тобто це орієнтовно $2670, а от по якому курсу Вам цей же еквівалент 100 000 грн рахують при спробі замовити цю валюту на видачу — загадка. Ні співробітники банку ні служба підтримки так і не спромоглись мені відповісти на це питання. В самому додатку при спробі замовити всю суму депозиту з`являється повідомлення про те, що максимум можна замовити $2400 доларів (і ця сума там вказана як еквівалент 100 000 грн), тому можна зробити висновок, що курс приблизно 41.66 грн за долар. Такого курсу в банку не вказано ніде, найвищий курс — у відділенні банку, і він на сьогодні коливається в межах 39.80 — 40.00 грн за долар. В жодному іншому банку в мене не виникало проблем отримати всю суму депозиту за один раз, а в ПриватБанку будьте готові пройти все вище описане мною як мінімум двічі, якщо з незнання відкриєте депозит на більше ніж $2400. Свою оцінку ставлю, виходячи з цих максимально безглуздих умов доставлення готівки та її отримання, за неналежне інформування клієнта, коли кошти прибувають у відділення та за тлумачення банком на свій розсуд постанови від НБУ про еквівалент в 100 000 грн на місяць.
10 лютого 2023, 20:05
Вітаємо. Нам дуже прикро, що з вами трапилася подібна ситуація.
За умов відключення електрики клієнти можуть скористатися мережею «чергових» відділень ПриватБанку, які обладнані генераторами та інтернетом, щоб надавати послуги безперебійно, з переліком котрих можна ознайомитись за посиланням https://static.privatbank.ua/files/dutyDepartments.pdf.
Також зазначимо, що актуальні курси валют, по котрим проводяться операції у відділеннях позначено на офіційному сайті Банку privatbank.ua.
Звернулись до вас у особисті повідомлення для того, щоб уточнити ваші контактні дані та проаналізувати ваше звернення у підтримку.

10 лютого 2023, 19:20
Хм, а нам тут розповідали що Приватбанк це чи ненайкращій банк для гри у валютні депозити. Не то що Моно.
10 лютого 2023, 19:38
На мою думку, якщо в місті, де Ви мешкаєте, є відділення А-Банку, то валютний депозит в А-Банку чи в Моно з подальшим отриманням валюти в А-Банку наразі найкращий варіант отримати валюту без зайвих клопотів.
efess
efess
10 лютого 2023, 19:29
И там, ко всему прочему, много некондиционных и подозрительных долларовых купюр
10 лютого 2023, 19:39
І головне, що саме ці купюри (старого зразка чи дрібні) там в касі лежать місяцями, а от замовлені інкасація забирає.
OkeyDoki
OkeyDoki
12 лютого 2023, 22:15
Правильно валюту ты купил по курсу карточному, а забираешь с кассы где курс наличный… Вот и все.
12 лютого 2023, 22:31
Відповідно до умов депозиту не має значення що курс покупки був інший.
KotletaDollarov
KotletaDollarov
13 лютого 2023, 12:09
максимум можна замовити $2400 доларів
Это, да, а минимальная сумма к заказу 300$, т. е. из 2670 у вас 270 будет валяться на карте, либо «докупать» 30 дол на карту у кассира

Головна / Банки України 🏦 / Приватбанк 💰 / Відгуки про Приватбанк 📝 / Несумісні зі здоровим глуздом умови видачі валюти з депозиту